Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 393x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Liberec

Restaurace Potrefená husa se nachází v samém srdci města na kraji pěší zóny a je ideálním místem pro pracovní oběd i pro setkání s přáteli u kvalitního piva a dobrého jídla. V příjemné atmosféře si hosté mohou vybrat z nabídky 9 kvalitních točených piv a labužnických specialit, které se výtečně hodí k pivu. Restaurace je zapojená do projektu Czech specials a spadá pod koncept STAROPRAMEN. V letních měsících se nabízí příjemné posezení na zahrádce pro 50 hostů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Zašli jsme po delší době na oběd do Husy a byl jsem spokojený. Zvolil jsem polední menu kuře s nádivkou a jídlo bylo chutné a za rozumnou cenu. Na rychlý oběd doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V potrefené huse jme byli na poledním menu. Jídlo bylo super, obsluha rychlá a vstřícná a polévka zdarma k menu byla také výborná. Dopouručujeme i domácí malinovou limonádu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších hospod v Liberci: skvělá nabídka rozmanitých originálních jídel. od vegetariánských přes skvělý steak, či Burgery. Jistota příjemného posezení u dobrého jídla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO