Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 492x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Liberec

Restaurace Potrefená Husa se nachází v samém srdci města na kraji pěší zóny a je ideálním místem pro pracovní oběd i pro setkání s přáteli u kvalitního piva a dobrého jídla. V příjemné atmosféře si hosté mohou vybrat z nabídky 9 kvalitních točených piv a labužnických specialit, které se výtečně hodí k pivu. Restaurace je zapojená do projektu Czech specials a spadá pod koncept STAROPRAMEN. V letních měsících se nabízí příjemné posezení na zahrádce pro 50 hostů.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Jídlo bylo trafické. Nedostali jsme jidlo ve stejny cas, takze ctyri se najedli a dva cekali dalsich 15 min. Kdyz prinesli svickovou, tak na omacce byl skralouo a bylo to studene.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do Potrefené Husy vždy rádi zajdeme na oběd. Bohužel tentokrát se to nepovedlo. I přes rychlé usazení a výběr jídla jsme v poloprázdné restauraci čekali na dva burgery a svíčkovou přes hodinu. Lidé, kteří přišli a objednali si po nás, měli snědeno dříve, než my jsme svá jídla dostali. Jinak chválím milý personál a hezké prostředí patřící typicky k Potrené Huse.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Do Potrefené Husy v Liberci jsme zašli s přítelem již po druhé. V první příležitosti to bylo pouhé posezení při pivu, v tomto případě to byla večeře. Jídlo bylo dobré, jen velmi malé porce. Museli jsme se najíst ještě doma. K ceně je to velmi smutné. Jídlo bylo vcelku drahé.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO