Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 425x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Liberec

Restaurace Potrefená Husa se nachází v samém srdci města na kraji pěší zóny a je ideálním místem pro pracovní oběd i pro setkání s přáteli u kvalitního piva a dobrého jídla. V příjemné atmosféře si hosté mohou vybrat z nabídky 9 kvalitních točených piv a labužnických specialit, které se výtečně hodí k pivu. Restaurace je zapojená do projektu Czech specials a spadá pod koncept STAROPRAMEN. V letních měsících se nabízí příjemné posezení na zahrádce pro 50 hostů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Je skvělé, že tak úzký kroužek kvalitních hospod v Liberci je rozšířen o další podnik. Vše na vynikající úrovni obsluha, jídlo, organizace, komunikace se zákazníky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Guláši dnes nemohu dát 100 %, dělají tu i lepší. Hlavně mi ale přijde, že to dnes byl jiný typ guláše, než je zde obvyklé. Jinak pro pana šéfa: pauzy jsou jasné, když je jeden z nás v insolvenci a druhý přes půl roku bez práce. To potom na pravidelnou Husu zbývá pouze čas, peníze nikoliv.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO