Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 142x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Dejvice

Restaurace Potrefená husa v Dejvicích je v pořadí naší druhou Potrefenou husou v Praze. Nachází se v těsné blízkosti Vítězného náměstí na rohu stylově rekonstruovaných ulic Terronská a Verdunská, v domě, kde bývala pivnice Orlík a kde má tedy pohostinství dlouholetou tradici.

Zákazníkům nabízí celou řadu točených i lahvových piv a jídelní lístek s vybranými pokrmy, které potěší i skutečné gourmety. Dejvická Potrefená husa prošla v únoru 2011 zásadní rekonstrukcí a nyní patří mezi nejelegantnější podniky v Praze. Interiér střídá ve svislých liniích prvky hrubé světlé dýhy s hladkými plochami béžového odstínu z materiálu Polyrey a svěží zelené barvy skla, to vše nádherně podsvícené led diodovými pásy. Nekuřácký prostor je celý v decentních tónech béžové a zelené, kuřáci si ve své části restaurace užijí i tvrdou černou, použitou na stolech a židlích a konstrukci baru.

Celá restaurace je samozřejmě plně klimatizována. A pokud se nechcete nechat příjemně chladit, tak v letních měsících je pro Vás připraveno i příjemné posezení na zahrádce. Náš personál se domluví  anglicky a německy. Kapacita restaurace Potrefená Husa Dejvice je přes 100 míst uvnitř a v létě téměř 30 míst na předzahrádce.

Nekuřáckou část restaurace máme po celou provozní dobu a o víkendech nabízíme speciální dětské menu z těch nejvybranějších surovin.

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí s pozornou a rychlou obsluhou. Dali jsem si žebra a burger a oboje bylo fenomenální! Rozhodně doporučuji vyzkoušet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chtěl bych spíš mluvit o poctě Husám jako takovým, doufám, že se nepletu. Rád bych vyjádřil poctu, že v drtivé většině prostor se už nekouří. Vždy jsem hledal dobrou restauračku s nekuřeckými prostory a tady je to super. Díky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Podnik, který nikdy nezklame. Personál vždy milý, rád poradí, jídlo za cenu odpovídající, celkově zkrátka paráda. Vždy se rádi vracíme. MV
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO