Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 168x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa České Budějovice

Potrefená husa v Českých Budějovicích je v pořadí již jedenáctou restaurací v ČR a na Slovensku. Pyšní se kapacitou 260 míst, což je v průměru o třetinu více než kapacita ostatních Potrefených hus. Interiér Potrefené husy je již tradičně rozdělen na dvě části - hlavní bar a hospodu. Zvláštností je velká terasa s kapacitou 85 míst, která je vhodná pro soukromé akce a je z ní pěkný výhled na řeku. Prostor budějovické Potrefené husy je dobře členěný a nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Na své si zde přijdou milovníci dobrého jídla a vyznavači kvalitně ošetřeného piva.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí restaurace, příjemná obsluha a výborné jídlo a krásná lokalita. Určitě se rádi vrátíme:-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy velmi kvalitní jídlo, rychlá a ochotná obsluha. Úžasná poloha zahrádky s výhledem na řeku. Blízkost náměstí a MHD je super. Určitě tuto rastauraci všem doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi dobré jídlo, polední menu i o víkendu. Přijatelné ceny na restauraci v centru v Českých Budějovic. Vyšší ceny za nápoje. Ochotný personál. Hezké prostředí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO