Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 157x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Potrefená Husa České Budějovice

Potrefená husa v Českých Budějovicích je v pořadí již jedenáctou restaurací v ČR a na Slovensku. Pyšní se kapacitou 260 míst, což je v průměru o třetinu více než kapacita ostatních Potrefených hus. Interiér Potrefené husy je již tradičně rozdělen na dvě části - hlavní bar a hospodu. Zvláštností je velká terasa s kapacitou 85 míst, která je vhodná pro soukromé akce a je z ní pěkný výhled na řeku. Prostor budějovické Potrefené husy je dobře členěný a nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Na své si zde přijdou milovníci dobrého jídla a vyznavači kvalitně ošetřeného piva.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Potrefená Husa jsem navštívila za účelem dobrého letního oběda se svým přítelem. Letní terasa, bohatá nabídka výtečných jídel a domácí malinovka jako vždy nezklamaly. Podnik opět navštívíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme využili k pracovní schůzce. Jelikož zde máme jen dobré zkušenosti, tak sem můžeme v klidu vzít klienty. ;) Jídlo výborné, pivečko ještě lepší. Personál na jedničku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili na romantický oběd během pracovního dne. Bylo krásně, tak jsme využili zahrádku. Jídlo bylo opět skvělé, personál trochu pomalejší, ale jinak profesionální.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO