Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 92x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Budějovická

Další nově otevřená Potrefená Husa Beerpoint Budějovická se nachází v Obchodním domě DBK (dům bytové kultury) na Praze 4. Najdete zde opět širokou nabídku točených piv Staropramen. Nabízí moderní i tradiční pokrmy z čerstvých a domácích surovin, které si vychutnáte v atraktivním moderním prostředí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace je v obchodním centru a je tedy průchozí. Jídlo je celkem drahé ale výborné
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo spíše podprůměrné, žádný gastronomický zážitek, po objednání kuřecího masa s hranolkama a špenátem mi donesli místo špenátu listový salát a po upozornění servírka pokrčila rameny a odešla. Poprosily jsme slečnu, zda můžeme natočit stolek nakolmo,abysme si sedly s kolegyní vedle sebe,protože přes velký hluk jsme se moc neslyšely a z obou stran bylo volno,slečna řekla ne a za chvíli byla hudba ještě hlasitější. Požádaly jsme o zaplacení,přinesla účet,poprosily jsme,zda můžeme zaplatit každá zvlášť a dostala se nám velmi nepříjemně řečená odpověď s očima v sloup, že musíme jít k pokladně.Několik návštěv a především ta dnešní mě přesvědčila,že tuto restauraci už nikdy nenavštívím.
Restaurace Potrefená Husa Budějovická
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO