Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 111x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Potrefená Husa Zelný trh

Nová Staropramen Potrefená husa nabízí velkoryse řešený interiér se dvěma patry, z nichž každé má vlastní bar. Díky velkému prostoru tak restaurace pojme až 200 hostů. Zajímavostí baru v horním patře je velkoplošná projekce do skla oddělující prostor restaurace od schodiště.

Hlavním tahákem Staropramen Potrefených hus je spojení široké nabídky piv s dobrým jídlem v atraktivním moderním prostředí. Jídelní lístek nabízí jídla vhodná k posezení u piva, tradiční recepty, jídla z grilu a pánví, těstoviny i saláty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Potrefená Husa je podnik s velmi přijemnou atmosférou a pozorným personálem. Mají tu vždy výbornou kávu a nediskriminují kuřáky - každý si může vybrat v jaké části restaurace chce sedět. A tak to má být.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na setkání s příteli vždy ráda využívám. Trošku to kazí dojem kuřácké části, ale jídlo vynikající a pivo také. Určitě zase pro příští setkání využijeme. Děkuji
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO