Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 129x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Bohnice

Restaurace přináší vyváženou kombinaci sportovních zážitků z velkoplošných projekcí a české kuchyně. Nabídku doplňuje široká škála piv z portfolia Pivovaru Staropramen včetně belgických speciálů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobré jídlo (ošatka řízečků), výborné pivo. Hezké prostředí, ale část pro kuřáky a nekuřáky není reálně moc rozdělen. Po navýšení cen už si rozmyslím, jestli večer zajdu třeba jen na pivo.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
jediny roblem co jsem videl i okolo, ze se podava dezert a kava casove bez souladu, personalu to asi neprijde nijak divne, jinak spokojenost
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Za posledních 14 dní jsem byl v restauraci 2 x a já osobně pouze pila. ÚPLNĚ BYCH ZRUŠILA KOUŘENÍ!!!! 1.nástěva - trvalo dlouho než jsem byli kompletně všichni a to jen pitím z prvu obslouženi. Personál zapomínal co jsme si poručili a trvalo to opravu dlooohopoooo než jedna z nás dostala panáka. ( prý to dělá ta druhá ) a pak někdo dostal jídlo a ne příbor... základní chyby 2.návštěva- personálu byl vcelku rychlý a příjemný, nejedli jsme, AKORÁT JSEM DOSTAL BUŤ PIVO " KAPÁK " pivo ve bucláčku smrdělo buď viz. mnou už uvedeno, nebo POSLEDNÍ - PRVNÍ PIVO, nebo nebyla sklenice dobře vymytá a zapáchala. Personál mi tvrdil, že to není možné a to jsem dávala degustovat a čichat i ostatních u stolu, ale odnesli ho. Objednal jsem si jiný druh - stupeň piva. Jídlo vypadalo na talíři pěkně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO