Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 199x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Mladá Boleslav

Moderní prostředí nově zrekonstruované restaurace Potrefená Husa Mladá Boleslav nabízí trendovou českou gastronomii podpořenou čerstvými surovinami z domácích farem.

Návrat otevřeného ohně do kuchyně a steaky připravované na speciálním grilu "Velké zelené vejce", jehož keramický obal byl vyvinut ve spolupráci s vesmírnou agenturou NASA, je provázán dlouholetou tradicí v grilování. Výjimečná šťavnatost a aroma masa připraveného na dřevěném uhlí (často v kombinaci s vůní přidaných dřevěných štěpků) je zárukou skutečného chuťového zážitku.

Na čepu nabízí Potrefená Husa Mladá Boleslav širokou škálu piv z portfolia Pivovaru Staropramen včetně belgických speciálů a dalších lahvových piv. Nabídka nealkoholických nápojů je obohacena o původní receptury domácích limonád s využitím výhradně čerstvých přírodních surovin.

Pro vaše ratolesti je připravena speciální nabídka jídel. Čekání si děti mohou zkrátit v dětského koutku v interiéru restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
V "tataráku" se obsahově vyskytovalo více kečupu, než samotného masa. "Tatarák" nebyl tatarákem, ale spíše paštikou, jelikož maso nebylo naškrábané, ale namleté. Topinky také nebyly topinkami v pravém slova smyslu. Pokud si k večeři chcete dát tvrdý chléb s kečupem, doporučuji navštívit tuto restauraci. Ale okurková limonáda byla naprosto skvělá! :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO