Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 21x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace pot-au-feu

Přehled hodnocení
97% celkově
95% personál
90% prostředí
98% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace opět potvrdila, že si udržuje vysoký standard. Treska, humrová polévka a zejména crepe suizet byly úžasné. Příjemně potěšil též humrový salát a grilovaná chobotnice. Ve spojení s výborným vínem se jedná o perfektní místo pro večerní slavnostnější příležitost.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemný podnik, šéfkuchař je vždy přítomen, kvalifikovaná obsluha umí doporučit víno, jídlo na jedničku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Toto byla naše první návštěva v Pot Au Feu Jana Kracíka. Musím souhlasit s ostatními, že to byl vskutku kulinární zážitek. Jídlo je chutné, suroviny jsou čerstvé a výrazné chuti. Moc se mi líbí, že nic není tzv. zbytečně přestajlované. Skočili jsme jen na něco na zobnutí - čerstvě pečený chléb (3 druhy) s tapenádou a domácím tvarohem, k tomu houbové cappuccino. Dále pak šneci v máslové omáčce a bylinkami. Následně výborná káva americano a latté tak, jak má latté vypadat. Obsluha skvělá, pozorná, nevtíravá. Příjemné prostředí, kde se cítíte pohodlně. Určitě to nebyla naše poslední návštěva. Děkujeme a budeme se těšit. This was our first visit to Pot Au Feu by Jan Kracík. I have to agree with others that this was really a culinary experience. The food was tasteful, all produce fresh and substantial in flavor. What I liked the most is that the design was just right and not overthought too much. We popped in for something small to eat. We were welcomed by an assortment of freshly baked breads with tapenade and homemade cream cheese, then Portobello cappuccino as amuse bouche. We followed with escargot in butter sauce with herbs and finished with an excellent Americano coffee and a latte as latte should be (in taste and presentation). The service was great, attentive but not too much. Pleasant space overall where you feel comfortable. This wasn't our last visit, that's for sure. Thanks and see you next time.
Restaurace pot-au-feu Restaurace pot-au-feu Restaurace pot-au-feu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vína i jídlo velmi dobré. Nicméně cenové velmi vysoko, proto bych volila zajímavější menu, třeba i lepší rybu než vlka.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí, ochotná obsluha, výborné jídlo i víno. Nabídli nám, že nám rozlijí na dvě deci láhev, kterou si z vinného lístku vybereme - to není obvyklé. Jídlo - všechny tři chody k naší naprosté spokojenosti. Přijdeme zas.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Pot-au-feu je zážitkem, francouzským prožitkem, nikoli jen resturací. Kombinace prostředí, chutí i mezichutí a skvělého vína vytváří jedinečnou sváteční, a přitom uvolňující atmosféru.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO