Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace pot-au-feu

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Úžasný zážitek , skvělý večer , výborné jídlo , sice trochu dražší , ale jednou za čas se to dá zvládnout . Určitě se ještě někdy zastavím abych se dobře najedl . Příjemný personal a krásné prostředí . Doporučuji všem co mají rádi dobré jídlo .
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace opět potvrdila, že si udržuje vysoký standard. Treska, humrová polévka a zejména crepe suizet byly úžasné. Příjemně potěšil též humrový salát a grilovaná chobotnice. Ve spojení s výborným vínem se jedná o perfektní místo pro večerní slavnostnější příležitost.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemný podnik, šéfkuchař je vždy přítomen, kvalifikovaná obsluha umí doporučit víno, jídlo na jedničku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Toto byla naše první návštěva v Pot Au Feu Jana Kracíka. Musím souhlasit s ostatními, že to byl vskutku kulinární zážitek. Jídlo je chutné, suroviny jsou čerstvé a výrazné chuti. Moc se mi líbí, že nic není tzv. zbytečně přestajlované. Skočili jsme jen na něco na zobnutí - čerstvě pečený chléb (3 druhy) s tapenádou a domácím tvarohem, k tomu houbové cappuccino. Dále pak šneci v máslové omáčce a bylinkami. Následně výborná káva americano a latté tak, jak má latté vypadat. Obsluha skvělá, pozorná, nevtíravá. Příjemné prostředí, kde se cítíte pohodlně. Určitě to nebyla naše poslední návštěva. Děkujeme a budeme se těšit. This was our first visit to Pot Au Feu by Jan Kracík. I have to agree with others that this was really a culinary experience. The food was tasteful, all produce fresh and substantial in flavor. What I liked the most is that the design was just right and not overthought too much. We popped in for something small to eat. We were welcomed by an assortment of freshly baked breads with tapenade and homemade cream cheese, then Portobello cappuccino as amuse bouche. We followed with escargot in butter sauce with herbs and finished with an excellent Americano coffee and a latte as latte should be (in taste and presentation). The service was great, attentive but not too much. Pleasant space overall where you feel comfortable. This wasn't our last visit, that's for sure. Thanks and see you next time.
Restaurace pot-au-feu Restaurace pot-au-feu Restaurace pot-au-feu

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO