Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 58 %      hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Porto - restaurant, pizzeria

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Nouzová restaurace v prostoru u vlakového nádraží. Má sice snahu tvářit se jako předměstí Benátek nebo tak něco, ale je to docela obyčejná budvarka, ve které si můžete objednat i pizzu. Ta mi ale moc nechutnala. Ochotný vrchní vs protivná servírka která dávala najevo, že jsme jí byli na obtíž už když nám musela přinést jídelní lístek. Vyměnit.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Znovu jsme navštívili tuto restauraci. Vyhoda je, že jsou hned na nádraží, takže pokud někdo někam jede, nemusí chodit daleko. Jidlo průměrné a na prostředí by mohli trochu zapracovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Již další návštěva podniku. Jídlo zde není špatné, ale určitě se najde, kde chodím o hodně radši. Konkrétně na pizze by určitě bylo co zlepšovat - za mě takovej průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé v rámci poledního menu. Na meníčka mají velký výběr, kde si vybere každý. Restaurace byla v poledne úplně plná. Dali jsme si vývar a panenku s opékanými brambory. Obojí nám moc chutnalo. Tato restaurace je kolem nádraží nejrozumnější volbou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí na nádražní restauraci ujde. V době obědů se zde nekouří, což je pozitivní. Jídlo zasytí, ale nenadchne. Polední menu za přijatelnou cenu s velkým výběrem.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Vzhledově spíše hospoda než restaurace. Nemají zde vlastní záchody. Jsou mimo restauraci a při objednávce vám proplatí 50%. Jídlo je takový průměr. Obsluha také průměr.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Nádražní restaurace/putyka. Zakouřené prostředí, tragická obsluha, nízké ceny. Jídlo ale dobré. Dobrá příležitost, jak si zkrátit čekání na zpožděný vlak, ale jinak za návštěvu nestojí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Hospodske prostredi, zakourene i kdyz tam bylo jen par lidi, skoda ze nebyla otevrena zahradka. Placene zachody jen na nadrazi, restaurace by to mohla proplacet cele.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na nadrazni restauraci je vynikajici. V Olomouci si neni na nadrazi kde sednout, takze vrele doporucuji si cekani na vlak zprijemnit v teto restauraci. Maji vybornou domaci limonadu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO