Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Porto - restaurant, pizzeria

Navštivte zrekonstruovanou pizzerii a restauraci Porto, která se nachází v prostorách olomouckého hlavního nádraží. Nabízí zde 32 druhů vynikající domácí pizzy, kterou si můžete vychutnat v dobovém, krásném a klimatizovaném interiéru, kde vás bude obsluhovat profesionální mladá obsluha a kde se můžete zdarma připojit k internetu pomocí wifi. Po celé Olomouci rozváží pizzu ZDARMA!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí na nádražní restauraci ujde. V době obědů se zde nekouří, což je pozitivní. Jídlo zasytí, ale nenadchne. Polední menu za přijatelnou cenu s velkým výběrem.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Vzhledově spíše hospoda než restaurace. Nemají zde vlastní záchody. Jsou mimo restauraci a při objednávce vám proplatí 50%. Jídlo je takový průměr. Obsluha také průměr.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Nádražní restaurace/putyka. Zakouřené prostředí, tragická obsluha, nízké ceny. Jídlo ale dobré. Dobrá příležitost, jak si zkrátit čekání na zpožděný vlak, ale jinak za návštěvu nestojí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO