Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Porto - restaurant, pizzeria

Navštivte zrekonstruovanou pizzerii a restauraci Porto, která se nachází v prostorách olomouckého hlavního nádraží. Nabízí zde 32 druhů vynikající domácí pizzy, kterou si můžete vychutnat v dobovém, krásném a klimatizovaném interiéru, kde vás bude obsluhovat profesionální mladá obsluha a kde se můžete zdarma připojit k internetu pomocí wifi. Po celé Olomouci rozváží pizzu ZDARMA!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Znovu jsme navštívili tuto restauraci. Vyhoda je, že jsou hned na nádraží, takže pokud někdo někam jede, nemusí chodit daleko. Jidlo průměrné a na prostředí by mohli trochu zapracovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Již další návštěva podniku. Jídlo zde není špatné, ale určitě se najde, kde chodím o hodně radši. Konkrétně na pizze by určitě bylo co zlepšovat - za mě takovej průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé v rámci poledního menu. Na meníčka mají velký výběr, kde si vybere každý. Restaurace byla v poledne úplně plná. Dali jsme si vývar a panenku s opékanými brambory. Obojí nám moc chutnalo. Tato restaurace je kolem nádraží nejrozumnější volbou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO