Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 58 %      hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Porto - restaurant, pizzeria

Navštivte zrekonstruovanou pizzerii a restauraci Porto, která se nachází v prostorách olomouckého hlavního nádraží. Nabízí zde 32 druhů vynikající domácí pizzy, kterou si můžete vychutnat v dobovém, krásném a klimatizovaném interiéru, kde vás bude obsluhovat profesionální mladá obsluha a kde se můžete zdarma připojit k internetu pomocí wifi. Po celé Olomouci rozváží pizzu ZDARMA!

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Nouzová restaurace v prostoru u vlakového nádraží. Má sice snahu tvářit se jako předměstí Benátek nebo tak něco, ale je to docela obyčejná budvarka, ve které si můžete objednat i pizzu. Ta mi ale moc nechutnala. Ochotný vrchní vs protivná servírka která dávala najevo, že jsme jí byli na obtíž už když nám musela přinést jídelní lístek. Vyměnit.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Znovu jsme navštívili tuto restauraci. Vyhoda je, že jsou hned na nádraží, takže pokud někdo někam jede, nemusí chodit daleko. Jidlo průměrné a na prostředí by mohli trochu zapracovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Již další návštěva podniku. Jídlo zde není špatné, ale určitě se najde, kde chodím o hodně radši. Konkrétně na pizze by určitě bylo co zlepšovat - za mě takovej průměr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO