Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 65 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Porto - restaurant, pizzeria

Navštivte zrekonstruovanou pizzerii a restauraci Porto, která se nachází v prostorách olomouckého hlavního nádraží. Nabízí zde 32 druhů vynikající domácí pizzy, kterou si můžete vychutnat v dobovém, krásném a klimatizovaném interiéru, kde vás bude obsluhovat profesionální mladá obsluha a kde se můžete zdarma připojit k internetu pomocí wifi. Po celé Olomouci rozváží pizzu ZDARMA!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Znovu jsme navštívili tuto restauraci. Vyhoda je, že jsou hned na nádraží, takže pokud někdo někam jede, nemusí chodit daleko. Jidlo průměrné a na prostředí by mohli trochu zapracovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Již další návštěva podniku. Jídlo zde není špatné, ale určitě se najde, kde chodím o hodně radši. Konkrétně na pizze by určitě bylo co zlepšovat - za mě takovej průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé v rámci poledního menu. Na meníčka mají velký výběr, kde si vybere každý. Restaurace byla v poledne úplně plná. Dali jsme si vývar a panenku s opékanými brambory. Obojí nám moc chutnalo. Tato restaurace je kolem nádraží nejrozumnější volbou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO