Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 40x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Port Stanley

Přehled hodnocení
90% celkově
88% personál
84% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 17x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Věžička z kotletky s bramboráčky byla perfektní volba. Příjemná obsluha i prostředí. V restauraci jsme byli s přáteli poprvé a určitě ne naposledy. Restauraci doporučuji k návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace na poslední chvíli, ale byla to dobrá volba. I když už nebylo místo v nekuřácké části byli jsme spokojeni. Personál na jedničku, jídlo dobré, pivko Radegast za 29 Kč což je na Prahu super. Takže doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemný pán provozní. Komunikativni ;) umele kvetiny na stolkach pry vymeni za bambus, coz je sjcely napad. Chutne obedove menu i když 2 jídla uz byla vyprodaná a nedala se vyměnit příloha. Jinak vše docela fajn :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na ty křídla se sem fakt vyplatí zajít. Bylo nám sice trochu chladněji, ale opět byla výborná obsluha, pivo úplně v pohodě. Panenka byla růžová a příloha taky dobrá
Celkově
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Říkáme této restaruci - NAŠE HOSPŮDKA. Vaří tu výýýýýborně, pivečko je také skvělé a dostatečný výběr a to i pozdě večer. A navíc to máme doslova za rohem. Děkujeme mnohokrát :-)
Restaurace Port Stanley Restaurace Port Stanley Restaurace Port Stanley Restaurace Port Stanley Restaurace Port Stanley Restaurace Port Stanley Restaurace Port Stanley Restaurace Port Stanley Restaurace Port Stanley
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Znovu jsme si ověřili, že tato restaurace opravdu nikdy nezklame. Navštívili jsme ji s rodiči a užili si vážně super páteční pohodu u dobrého jídla i piva. Obsluha jako vždy Excelentní. Tento podnik rozhodně doporučujeme. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po velkém zklamání v restauracích v okolí Manin jsme vyzkoušely tuto restauraci a byly jsme velmi mile překvapené jak kvalitou jídla tak i příjemnou obsluhou. Jídlo i obsluha v rámci denního jídelníčku perfektní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající a velice sympatická restaurace. Velice milý pan vedoucí nás hezky přivítal a uvedl ke stolu v nekuřácké části, s tím, že kvůli nám dokonce utěsnil dveře, aby nám netáhlo na záda. Pivečko i pochoutky k němu, které jsme si vybraly, byly skvělé :-) Děkujeme a určitě přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Této velmi příjemné restauraci v dolní části Holešovic se opravdu nedá nic vytknout. Vždy příjemně naladěný personál, čisté prostředí, výborné pivo i jídlo. Doporučujeme. :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO