Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 150x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Port 62 - Restaurant & Café

Přehled hodnocení
85% celkově
86% personál
89% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 67x
4 60x
3 20x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nový jídelní lístek nás mile překvapil, jídlo bylo vynikající, byli jsme moc spokojeni. Kachní paštika byla výborná a Filírované kachní prsíčko, bramborové ragú, konfitovaný česnek, hlíva, smetanová omáčka z uzeného tymiánu luxusní. Obsluha byla trochu pomalejší, co se týče objednání kávy a dezertu, jinak jsme ale byli spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Lodní restaurace Port62 je velmi příjemný podnik s útulným prostředím a s příjemnou obsluhou. Jídlo bylo chutné, ale zase ne nic extra, co by jinde nebylo, takový vyšší standart.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Už jsem si zvyknul na tu jistotu že tady se vždycky moc dobře najim. Trefil jsem den kdy byla v nabídce dýňová polívka, a na tu jsem expert. Zdejší kuchař tu svojí verzi dýňovky báječně dochutíl a já musím napsat, že byla jednou z nejlepších co jsem kdy měl.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Great location if you want to escape from the rush at the city. You are basically sitting on a river. Food is great value for money. The beef steaks are really tasty. Will come again
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Port tradičně nezklamal. Opět skvělé jidlo, výjimečná atmosféra, pozorná obsluha. Při rezervaci není problém říct si o konkrétní stůl. Ideální pro každou příležitost, dojem udělá na každého
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Port v posledních dnech velké zklamání. Kam se poděla perfektní nabídka jídel, úžasné pokrmy a příjemná atmosféra? Za poslední měsíc jsme zde byli dvakrát a pokaždé jsme odcházeli zklamáni. Jídlo nebylo vyložené propadák (tedy až na předkrm - krevety, to jsme skoro ani nedojedli), ale na to, na co jsme zde byli zvyklí, je to skutečně sešup dolů. =(
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Portu 62 chodíme celkem pravidelně již několik let, většinou na nějakou slavnostnější večeři. Nyní mají bohužel "zimní režim" a jelikož jsme potřebovali jít v určitý den, tak jsme museli zvolit pozdní oběd - 14h. Musím bohužel konstatovat, že to volba nebyla dobrá. Polední nabídka již byla hodně probraná a i nabídka ze stálého jídelního lístku nebyla kompletní. Ono by to nevadilo ve většině restaurací, ale v Portu, kde si vybíráte z cca 8 jídel, je absence 2 velmi citelná. Možná se některá jídla na novém jídelním lístku platném od 1.2.2017 již neobjeví, bylo však velmi smutné, že již nebyla den předem. Fakt to byla škoda a v podniku této, poněkud vyšší cenové hladiny ( jídlo v rozmezí 200 - 350 Kč ) bych takový problém fakt nečekal. Nechci, aby recenze vyzněla pouze negativně, určitě se tam ještě půjdeme někdy podívat, jídlo je kvalitní, chutné a pěkně servírované. Jen ta káva byla dnes bídná .... i to však mohla být náhoda. Tak snad někdy příště to bude OK, jako vždy minule.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tahle zvláštní loďka, ukotvená u břehu Vltavy v pražských Modřanech, skrývá/obsahuje/hostí (jaké sloveso použít) ve svých útrobách velmi dobrou restauraci. Vyzkoušejte!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše bylo v naprostém pořádku, pěkný výhled, milá obsluha a dobré jídlo. Jen chvilku trvalo, než nám byla donesena voda, kterou jsme objednávali asi 4x... Jelikož navštěvujeme tuto restauraci často, už známe jídelní lístek skoro nazpaměť :) chtělo by to nějakou obměnu... :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO