Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 135x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Port 62 - Restaurant & Café

Zážitková restaurace Port 62 je kouzelná oáza klidu a pohody na sedmdesátimetrové lodi v Modřanech. Jejími trumfy jsou výborná kuchyně, vzdušné moderní prostředí a parádní výhled na Vltavu, okolní přírodu a oblíbenou pražskou cyklostezku.

Menu restaurace nabízí zajímavé variace staročeské a české kuchyně v moderní úpravě. Pochutnáte si tu ale i na mezinárodních specialitách. 

Příjemné posezení slibuje jak moderní interiér, tak i terasa na horní palubě lodi a příjemná zahrádka. Pokud máte rádi pikniky, připraví vám koš plný pochoutek s dekou a slunečníkem. V Port 62 myslí i na ty nejmenší. Vyřádit se můžou v dětském koutku s hračkami nebo na venkovním hřišti. Samozřejmostí je speciální dětské menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tento podnik patří stále mezi naše favority na slavnostní posezení. Trošku redukovaná a obměněná nabídka stále plně uspokojí i náročného gourmeta stejně jako gurmána, kvalitní nabídka vín či nealkoholické pšeničné pivo dodávají na atraktivitě ..., nicméně jsme si malinko posteskli po jehněčích a selečích kolínkách z předchozích let. Mírné navýšení cen v souvislosti s nadcházejícím snížením DPH je vcelku pochopitelné :-).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO