Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

11 fotek
Na mapě

Informace POPULAR Restaurant

V příjemném prostředí tu na Vás čeká čerstvě navařená domácí klasika. Každý den je v nabídce pár výtečných, poctivých polévek a hotovek. Najíte se rychle, a přitom kvalitně. V průběhu roku nabídku měníme podle čersvých sezonních surovin.


Ale to není vše. Šéfkuchař Tomáš Iltis pro vás pravidelně připravuje svou specialitu v podobě konfitované kachny s karlovarským knedlíkem, červeným zelím a silnou kachní šťávou. A nechte si místo i na dezert. Pokaždé chutná jako od babičky.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba