Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 72x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Popular Steak Bar & Sushi

Restaurace se nachází v centru města Hradec Králové, disponuje oddělenou kuřáckou a nekuřáckou částí. Součástí restaurace je také letní zahrádka a bezdrátové připojení Wi-fi. Malí labužníci ocení speciální dětské menu. Nabízí Vám zde také originální dárkové certifikáty v hodnotě 500 a 1000 Kč pro každou příležitost.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Sushi bylo vynikající, čočková polévka také dobrá. Prostředí nóbl, ale trochu ušmudlané. Personál ochotný, ale ničím výjimečný. Mimořádně dobře vybavený bar. Celkový dojem je trochu zvláštní. Určitě doporučuji na dobré jídlo a klidné prostředí, ale srdcovka se z toho nestane. Podnik působí trochu jako kozička v Praze, aneb Moet v nabídce z podniku ani hostů lepší neudělá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvělý večer, luxusní prostředí, obsluha příjemná, ochotná a vtipná :). Jídlo bylo famózní a velmi nás potěš ila i pozornost podniku - to se dnes moc nevidí ;)! Děkujeme a rádi se zase vrátíme!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO