Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Ponte di Pietra

Pizzerii PONTE DI PIETRA naleznete v centru Pelhřimova, kousek od hlavního náměstí v těsné blízkosti dolní (Jihlavské) brány. O samotné budově pizzerie jsou dochované písemnosti v archivu z roku 1870. Během letních teplých dnů hosté ocení venkovní sezení a při nepřízni počasí restaurace zaujme nejen stylovým interiérem se schodištěm do druhého patra s velkým akváriem, salónkem a dětským koutkem, ale i lahodnou kuchyní a příjemnou obsluhou. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Projíždíme Pelhřimovem a dostali jsme hlad. Kousek od náměstí jsme našli tuhle pizzerii, která od pohledu odrazuje podivným skloubením italské a mexické kuchyně. Dostali jsme ale dobrou pizzu quattro formaggi, ktera mohla zůstat v péči o trochu déle, body navíc dostává za domácí zázvorovou limonádu. Není to nic, kvůli čemu byste sem měli jet přes půl světa,na druhou stranu je jedna pizza na hodnocení málo. Až budeme zase někdy v Pelhřimově, klidně se vrátíme.
Restaurace Ponte di Pietra
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ponte dí Pietra me opět nezklamalo. Výborná hudba, obsluha, jídlo i prostředí. Ta atmosféra je tu úžasná a personál k tomu taky do pomáhá. Je slušná, stará se a velmi příjemná a klidná. Na rustikální prostředí mám slabost. Zkusili sme mexickou a dokonalost. Já narocna na palivost bych mohla přitvrdit, ale jinak super. Vřele doporučuji jak Itálii tak Mexico. :)
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná pizzerie s velkým výběrem jak Italského tak Mexického jídla. Prostředí útulné a klidné. Obsluha rychlá a milá. Určitě sem při další návštěvě ještě zavítáme. Restauraci doporučuji.
Restaurace Ponte di Pietra
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO