Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Polo Caffé

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé místo k posezení nejen po nedělní procházce s rodinou, domácí atmosféra, neformální prostředí, opravdu dobré palačinky se sýrem, odpovídající poměr mezi cenou a nabízeným servisem.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Polo Cafe - božské místo v srdci Ostravy :) Velice doporučuji. Na rande, na láhev vínka s kamarádkami, na cigárko a kafe v posteli ? Zdá se to být sen co? Je to však možné. ZDE
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní snídaně jablečný závin bezkonkurenční
Kavárna Polo Caffé
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné posezení, rozhodně jedna z nejlepších voleb, pokud si chcete dát snídani v centru ostravy. Za sebe mohu říct že například míchaná vajíčka jsou rozhodně nejlepší v okolí, večer mají širokou nabídků drinků a navíc mají čepovaný Hoegaarden, přesně tak jak má být. Což není úplně standart ;)
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Dnes byla obsluha jedna velká tragédie!!! Již při příchodu nám byla sděleno, že ještě máme 5 minut do rezervace (bylo pouze 15.55), protože na naší rezervaci seděli známí od obsluhy. První šok, vyčkali jsme...i když jsme si říkali to je mazec...už při prvním objednání byl obsluhujíc pán mírně arogantní a tvářil se jako kakabus no brrr, pak přišel ještě jednou, co si dáme a pak déle než hodinu jsme čekali na obsluhu, avšak marně! Tak jsme při sbírání prázdných skleniček od vína naštvaně řekli, že zaplatíme a šli jsme jinam. Samozřejmě že spropitné obsluha za jejich chování neviděla, nebyl důvod dávat za takovou obsluhu či spíše neochotu. Navíc salát byl nechutný, odleželý, no nikdy dříve jsme tak nic tak děsivého nepoznali. Na své přicházející známé však byli vždy milí a příjemní. Na rozloučenou na nás obtloustlá servírka v černých obtáhlých legínách zakřičela na shledanou dámy s ironickým tónem :) Tak tady již fakt dlouho ne, jsme se shodly všechny kamarádky!!!!!!!!!!!! Jen doufáme, že si tyto recenze čte i obsluha. Dříve to byl milý a příjemný podnik, teď po změně jedna velká katastrofa.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Rezervaci jsme prošvihnuli, protože byly na cestách kolony, avšak i když naše místo bylo plné, usadili nás jinde a velice se omluvili. Velmi milá a příjemná obsluha, která se o vás stará přesně tak, proč jdete ven :) Určitě moc doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je moc příjemná, mají tam skvělé palačinky na sladko i na slano, nejlepší kafe v Ostravě a k tomu skvělé francouzské víno. Doporučujeme, ovšem bez rezervace nemá cenu ani chodit :)))
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO