Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar & Restaurant Polo

Pivo čepované z pivních tanků poskytuje maximální možnou kvalitu. Celý prostor tanku je zachlazen na konstantní teplotu 8-10°C, to je ideální teplota pro skladování piva. V tanku je pivo umístěno do neprodyšného vaku. Je tak chráněno od vnějšího okolí a nedochází k uvolňování CO2z piva a zvětrávání. Pivo je vytlačováno vzduchem. Vzduch tlačí pouze na pivní vak a nepřichází tak do styku s pivem. Vak je určen pouze pro jedno použití. Tím jsou zajištěny maximální hygienické podmínky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická česká hospoda výborně tam vaří skvělá obsluha,za mě vše na 1 s hvězdičkou....... Ps. A jen tak mimochodem dělají tam úplně neskutečná žebra✋
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo průměrné, měl jsem hotovku, žádná bomba, ale chuťově standardní. Prostředí je udržované, obsluha je poměrně pozorná a rychlá. Tankovou plzeň stojí za to vyzkoušet.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO