Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 33x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Pokec

Přehled hodnocení
96% celkově
93% personál
92% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 25x
4 8x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Konečně kavárna v Jablonci s výběrovou kávou a teda fakt musím pochválit RedEspresso Capuccino z Rooibosu, které mi doporučila moc příjemná slečna!:) Jídlo jsem nechutnala, ale v nabídce jsou i zdravé dorty, tak snad příště :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vychutnali jsme si tu skvělou Valentýnskou snídani. Téhle kavárně není nikdy co vytknout. Vždy jsme tu velice spokojení. Doporučuju všem zajít tam a dát si skvělou kávu s dortem nebo snídani!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vyrazili jsme do Pokecu s rezervací, ale nebyli jsme upozorněni na to, že bude přednáška, i když jsme měli nahlášený kočárek s miminkem, což nás trošku překvapilo... Z jídelního lístku chybělo dost položek (v sobotu odpoledne vyjedená kavárna :-( snad to bylo výjimečné... Personál je zde milí a snaží se ve všem vyjít vstříc.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna pro práci jak dělaná. I přes plnou kavárnu zde není nepříjemný hluk. Obsluha je skvělá, rychlá a pozorná. Menu s kávou je skvělé a dezerty májí dokonalé. Díky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárnu Pokec využíváme na práci, protože se nám zde z nějakého záhadného důvodu dobře pracuje ;) ochutnali jsme opravdu skvělý bezlepkových višňový dort o kterém jsem měl předsudky ale byl skvělý.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes to tu bylo opět skvělé. Obsluha je velmi pozorná a milá! Chodím sem nejradši a klidně si sem z Liberci vždy zajedu. Dnešní bezlepkouvý moučník opravdu neměl chybu a to nemluvím o skvělém americanu. Děkuji, že tu jste!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
ještě ten den jsme se museli vrátit, protože to tu máme rádi, skvělá káva, dobré ceny a výtečné dorty. Do této kavárny jezdíme až z Liberce. Doporučuji skvělý Cheese cake.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do kavárny jsem zašli na skvělou snídani. Dali jsme si opět vajíčka s lahodným americanem. Krom toho jsme tu udělali i spoustu práce, takže doporučuji jako místo na pracování.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Pokecu si to vždycky užijeme! Mají tu skvělou kávu, příjemnou obsluhu a hlavně skvělé dortíky, které nám zpříjemní den. Dovolím si říct, že je to nejlepší kavarna v Jablonci.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO