Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 53x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Pokec

Čerstvě přažená plantážní káva a unikátní espresso směsi z vybraných oblastí střední a jižní Ameriky, Afriky a Indie. Vína ze 6 oblastí České republiky a 5 zahraničních. Vybírat můžete také z bezlepkových pokrmů, nebo raw tyčinek.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna Pokec je naše oblíbené místo v Jablonci nad Nisou. Kavárně se nedá nic vytknout. Jen možná by bylo fajn, když by se o něco rozšířila nabídka menších jídel. Ne vždy máme chut na něco sladkého. Ale obsuha je vždy milá a příjemná a velmi pozorná!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Opět po delší době jsme zavítali do naší oblíbené vinárny/kavárny na víno a výbornou domácí limču. Celkem nás překvapilo, že tu nebylo moc lidí, ale asi se není čemu divit ve všední den navečer, poslední jsme domů ale neodcházeli Jídlo jsme neměli, takže dávám průměr.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna Pokec patří k nejlepším v libereckém kraji. Výběr vín je perfektní, výber dortů je taktéž perfektní a káva je vynikající. Akce, které kavárna pořádá také nemají chybu. Doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO