Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 31x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Pokec

Čerstvě přažená plantážní káva a unikátní espresso směsi z vybraných oblastí střední a jižní Ameriky, Afriky a Indie. Vína ze 6 oblastí České republiky a 5 zahraničních. Vybírat můžete také z bezlepkových pokrmů, nebo raw tyčinek.


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vychutnali jsme si tu skvělou Valentýnskou snídani. Téhle kavárně není nikdy co vytknout. Vždy jsme tu velice spokojení. Doporučuju všem zajít tam a dát si skvělou kávu s dortem nebo snídani!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vyrazili jsme do Pokecu s rezervací, ale nebyli jsme upozorněni na to, že bude přednáška, i když jsme měli nahlášený kočárek s miminkem, což nás trošku překvapilo... Z jídelního lístku chybělo dost položek (v sobotu odpoledne vyjedená kavárna :-( snad to bylo výjimečné... Personál je zde milí a snaží se ve všem vyjít vstříc.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna pro práci jak dělaná. I přes plnou kavárnu zde není nepříjemný hluk. Obsluha je skvělá, rychlá a pozorná. Menu s kávou je skvělé a dezerty májí dokonalé. Díky
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO