Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 50x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pohostinství U Bílého beránka

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
84% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 31x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
U Bílého beránka jsme se dobře najedli o napili. Mají zde výborné burgery a mimo to i malá jídla k pivu (nakládaný hermelín byl famózní). I přes celkem hlučné prostředí však mohu doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se mi líbí, zejména proto, že se zde nekouří. Servírky jsou moc milé, jídlo je výborné. Mají slušný výběr piv a oceňuji, že se tady dá platit kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme šli na oběd a vše bylo v naprostém pořádku. I přes plnou restauraci přes polední menu byla obsluha příjemná a vstřícná. Děkujeme, určitě budeme návštěvu opakovat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super pivo Beránek 12°. Dali jsme si mini burgery Americký a Portobello (vegetariánský) a byly velmi chutné. Škoda hranolek, které byly bez chuti, neslané, mastné a bez jakékoliv omáčky. Na večerní pivko fajn podnik.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Líčka vynikající, ale kančí medailonky tuhé, neosolené a bez nápadu. Příjemné prostředí, výborné pivo. I když jídlo ne vždy odpovídá ceně, určitě stojí podnik za návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V pohostinství u Bílého beránka už jsem byl několikrát. V kuchyni podávají nevyvážený výkon. Zažil jsem tam výborná jídla, ale taky podprůměrná. Prostředí je ovšem nádherné, takové správně hospodské a personál je vždy milý.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vázne obsluha, člověk musí jít k baru, aby dostal další objednávku, přesto, že tu není tolik lidí a na baru jsou tři. Taky nejde při placení účtu kartou na ní přidat"obslužné".Jinde to jde.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili s přítelem, který zde již párkrát byl a vždy vychvaloval jejich burgery. Ochutnali jsme Kozaburger a paprikový burger a s oběma jsme byli spokojení. Celkově byla návštěva podniku velmi příjemná a nemáme žádné výtky :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Filovaný steak z roštěné s grilovanou zeleninou výborný a pivečko jakbysmet. Obsluha jako vždy pozorná a profesionální. Zase se tu zastavíme. Ideální na posezení u piva po práci.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO