Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 38x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pohostinství U Bílého beránka

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
86% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 22x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je nekuřácká, což nás nejvíce nalákalo. Přišly jsme na tatarákové hody, výběr byl skvělý a tatarák výborný! Do této restaurace rozhodně zavítáme častěji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jako vždy, super pivo, po kterém ve větším množství kučeraví vlásky :) Jídlo nádherné na pohled a ještě lepší v ústech. Milá obsluha, podnik s příběhem, tak to mám rád :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše bylo v naprostém pořádku. V restauraci jsme byli poprvé a byli jsme příjemně překvapeni. Jídlo bylo výborné a hned připravené. Doporučuji, návštěvu budeme opakovat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V této restauraci na nás dýchlo kouzlo starých časů svým interiérem a úslužností personálu. Přišly jsme na oběd a ochutnaly skvělé dýňové speciality. Opravdu excelentní jídlo!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pohostinství hodnotíme po všech stránkách velmi pozitivně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné posezení ve stylovém hostinci. Výborné burgery, super pivo, solidní výběr rumů. Ochotně nám opravili burger podle přání. Byla to naše již několikátá návštěva, opět kladně hodnotíme. Geniální jsou různí beránci zakomponovaní v interiéru, parádní jsou odlitky beránků v řadě pod stropem, naprosto mě dostal úryvek z knihy Malý princ o beránku na dámských toaletách.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné halušky I steak. Pivo moc dobre. Personál a prostředí taky na jedničku. Velmi příjemna hospoda k večerním posezení s přáteli, obzvlášť pokud hledáte něco, kde se dá i dobře najíst
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ako vždy výborné hamburgery a dobré pivo, obsluha taktiež veľmi milá, nemala problém ani so zabalením tretieho hamburgera na doma, keďže sme využili akciu 2+1 zdarma.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme k Beránkovi pravidelne na hamburgery a spolu s bistrom Na Osmičce a Parodií je pre nás jedným z najlepších podnikov v nižšej cenovej kategórii. Pfeffer burger ako vždy výborný, briošková bulka správne pevná i nadýchaná, mäso trochu viac prepečené ale dobré, super omáčka s pepřem a neodmysliteľná rukola. Hranolky s domácou chili omáčkou takisto nadpriemer.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO