Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 38x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pohostinství U Bílého beránka

Naše pohostinství se nachází v přízemí nárožního secesního domu postaveného v roce 1906 na tehdejší ulici Neugasse, tepně spojující střed Brna s Královým Polem a okolními vesnicemi. V prostorách původního hostince „U Bílého beránka“ se točilo pivo už za Rakousko-Uherské monarchie. Pohostinství bylo obnoveno v roce 2010 a svým interiérem i nabídkou navazuje na úspěšná meziválečná léta. Vaříme pouze z kvalitních čerstvých surovin, specializujeme se na steaky, kolena, žebra a další chuťovky vhodné k pivu. Naše restaurace je kompletně nekuřácká. Na čepu jsou 4 druhy piva a nabízíme široký výběr rumů z celého světa.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je nekuřácká, což nás nejvíce nalákalo. Přišly jsme na tatarákové hody, výběr byl skvělý a tatarák výborný! Do této restaurace rozhodně zavítáme častěji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jako vždy, super pivo, po kterém ve větším množství kučeraví vlásky :) Jídlo nádherné na pohled a ještě lepší v ústech. Milá obsluha, podnik s příběhem, tak to mám rád :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše bylo v naprostém pořádku. V restauraci jsme byli poprvé a byli jsme příjemně překvapeni. Jídlo bylo výborné a hned připravené. Doporučuji, návštěvu budeme opakovat.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO