Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pohostinství Kapitolka

Restaurace Kapitolka nabízí velkorysé vnitřní i vnější prostory. Vnitřní prostor restaurace se nachází v původním venkovském divadelním sále, což umožňuje pořádání rozličných cateringových, společenských a kulturních akcí šitých na míru dle přání zákazníka. Vnější prostory zahradní restaurace jsou dostatečně členité na to, aby umožnily trávit čas v klidném a nerušeném prostředí. V kombinaci s vnitřními prostory jsou ideálním místem pro společenské setkávání všech věkových kategorií. Restaurace se prezentuje bohatým jídelním lístkem, v němž se snoubí tradiční pokrmy vyrobené z kvalitních surovin, servírované v originálním prostředí. Pestrému výběru nápojů vévodí bohatá vinotéka s nabídkou pečlivě vybraných moravských vín. To vše v příjemném, vzdušném prostředí, s ochotnou, profesionální obsluhou. Součástí venkovních prostor je i malé dětské hřiště s pískovištěm.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO