Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pohoda

Jídelní lístek Restaurace Pohoda je sestavený dle nejnovějších trendů, tak aby místní kuchaři byli schopni vařit zejména ze sezonních a tedy čerstvých surovin, a pravidelně se po 6 měsících obměňuje. Hlavní část restaurace má kapacitu 38 míst, od jarních do podzimních měsíců je v provozu i krytá předzahrádka s kapacitou dalších 30 míst. Salonek s kapacitou 25 osob je dobrou volbou pro pořádání srazů, rodinných oslav, firemních setkání nebo třeba menších svateb.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Břeclavi navštěvujeme s přítelkyní vždy tuto restauraci, pokaždé je to sázka na jistotu. Dobrá jídla, výborná lokalita a příjemné prostředí. Široký výběr jídel. Spokojenost
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
V Břeclavi máme vždy problém najít příjemnou restauraci na jidlo, zde jsme vždy spokojeni. Dobré jídlo, příjemná obsluha, hezká lokalita. Velký výběr nápojů, meníček i jídel.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO