Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pohádková Pizzerie

6.prosince 2012 se narodila v Brně ta nejlahodnější pizza. Na svět ji přivedl tým pod vedením Martina Ševčíka. Jejím základem je tejemství výroby těsta a ty nejkvalitnější suroviny. Výsledkem tohoto magického spojení je pizza takové chuti, které nelze odolat. Jestli chcete zažít nezapomenutelné zážitky,navštivte nás na adrese Pohádkové Pizzerie, která se nachází v Brně - Maloměřicích, na ulici Selská 63. Pokud si chcete Pohádkovou Pizzu vychutnat v pohodlí vašeho domova nebo oživit vaši párty něčím magickým, rozvezeme Vám pizzu až do vašich rukou zcela ZDARMA. Těšíme se na vaši návštěvu naší Pohadkove pizzrie.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Občas si z pohádkové pizzy objedname, vyzvednout se dá i osobně. Pizza je průměrná, ale jako rychlá večeře uspokojí. Obsluha je ok, sedět uvnitř nejde, místnost je malá.
Pohádková Pizzerie
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pizza je průměrná, dali jsme si puzzona - s tvarůžky a hungaria - s klobásou. Vnitřek pizzy dobrý, ale dal k okrajům už je sušší a ošizena. Známe lepší pizzerie.
Pohádková Pizzerie Pohádková Pizzerie
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO