Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 42x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Podskalská celnice na Výtoni

Česká restaurace navržená architektem panem D. Vávrou je v blízkosti centra. Můžete si přijít poslechnou harmoniku a k poslechu popíjet lahodné víno z oblasti Kobylí. Velice příznivé ceny.Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi dobře situovaná nekuřácká restaurace v centru Prahy. Prostředí je příjemné, stejně tak i obsluha, která je ochotná a milá. Výborné pivo i jídlo. Restauraci můžeme určitě doporučit. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zabijačkové hody jsme zde navštívili poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Opečená jitrnička byla tak výborná, že jsme si objednali ještě jednou. A k tomu pivo - Alois 14 - úžasné! Doporučujeme. Obsluha lidová a veselá, tak jak se na hospodu sluší a patří.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné pivo, vynikající jídlo a veselá obsluha... Podnik na super místě u Vltavy a často je tam možné zahlédnout i nějakou slavnou tvář... Pro oslavy padesátin i jiných příležitostí je to skvělé místo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO