Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 1 562x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Podolka - Podolí

Přehled hodnocení
91% celkově
86% personál
89% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 964x
4 511x
3 56x
2 12x
1 6x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Místo krbu zahřálo dnes vltavské nábřeží sluncem zalité a dobrá žampiónová polévka. Wrap s tuňákem a zeleninou a bílým (rajčatovým) dipem :-) Děkujeme. BTW ty kódy na účtenkách delší než účet samotný - to je jak z Matrixu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
příjemný výhled z okna na řeku
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásnej prosincovej den, jdem k Vltavě na oběd, skrze okno koukáš na vlny a ptáky, jak v Norsku. Servírka s úsměvem, oheň v krbu a Minestrone polívka tě zahřejou, na to perfektní burger. Zas v Podolce. Co víc si přát!? Díky! :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil na doporučení známých a recenzí. Byl jsem ovšem velice nepříjemně překvapen. Do poznámky při zasílání rezervace jsem připsal, že se bude jednat o oslavu narozenin a bylo to opravdu poprvé, kdy nebrali ohled, že se jedná o speciální situaci. Stůl jsme dostali hned u vchodu, kde velice táhlo - od dveří i od oken, až se zvedaly ubrousky na stole. Nejvíce mě urazilo, že i po našem usazení přicházeli další hosté a dostávali lepší místa v teple i bez rezervace. Navíc si nás prvních 15 minut nikdo nevšiml a nemohli jsme si ani objednat pití. Až po hodině a tři čtvrtě nám byla nabídnuta deka nebo přesunutí ke krbu. Pravdou je (a zpětně toho lituji), že jsem si na místo nestěžoval. Bohužel se rodiče na večeři těšili a nechtěl jsem dělat nepříjemnou atmosféru. Na druhou stranu pokud chci zůstat objektivní nemám k jídlu co vytknout. Steak z lososa i hovězí steak nám chutnali. Látková utěrka přiložená k bílému vínu na sobě měla červený flek. Netuším, jak je to možné. Závěrem bych chtěl říci, že v restauraci, kde utratíte několik tisíc za jídlo a pití by mělo být úplně jiné prostředí a servis. Za sebe nedoporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Cibulačka dnes moc dobrá. Pak jsme teda šli do hovězího guláše s bramboráčky, ale ten tak neoslnil. Takhle si ho představuju v reštykách okolo. Zkrátka jsme zvyklí v Podolce na lepší standard :-) Škoda, že se dnes netopilo. Ještě že máte ty příjemné servírky ;-) Tož zítra!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Co říct. Nevšední variace pokrmů, které Vás na papíře nemusí nadchnout, ale na jazyku ucítíte následně skvělé propojení chutí. V této restauraci ví, co dělají. Trochu táhne od okének, ale topení velmi hřeje a vše vykompenzuje. Děkujeme za fajnový zážitek.
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
V podolské Podolce jsme uspořádali oslavu narozenin. 18 lidí. Obsluhovala nás servírka, která z toho nebyla vyloženě nadšená. Občas tam zajdu i na oběd a slečna bohužel není jedinou výjímkou. Je to škoda, protože jinak je Podolka jídlem, prostředím i výhledem TOP. V tomto ohledu ji tedy vydatně dohání karlínská pobočka, která sice nemá takový výhled, ale vždy jsme tam narazili na mnohem vstřícnější servis.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jsme již hodne vybíravý a troufám si říci, ze i zkušení, ale kuchyně v Podolce (Podoli) je na nejvyšší úrovni. Kdo rad ochutna moderní kuchyni - DOPORUČUJI !
Restaurace Podolka - Podolí Restaurace Podolka - Podolí Restaurace Podolka - Podolí Restaurace Podolka - Podolí Restaurace Podolka - Podolí Restaurace Podolka - Podolí

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO