Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 1 566x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Podolka - Podolí

Příjemné posezení s jedinečným výhledem na Vltavu i na Vyšehrad v Praze-Podolí slibuje nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace Podolka, a to jak na zahrádce, na terase nebo ve vnitřních prostorech, celkem s kapacitou přes 100 osob. Vhodné pro pořádání různých akcí, oslav, svateb. Na jídelníčku spousta zdravých specialit.

Neporučí větru, dešti, a protože se restaurace nachází u vody, je zde počasí opravdu nevyzpytatelné. To je důvod, proč restaurace Podolka nepřijímá rezervace na svou zahrádku, ale pouze do vnitřních prostor. Máte tak své místo v suchu! A pokud počasí dovolí, není problém se posadit po domluvě přímo na místě na zahrádku. Restaurace bohužel není schopná předem zajistit počasí ani vámi konkrétně vybrané místo, ale rozhodně pro to udělá maximum. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná atmosféra, neobvyklé a velmi kreativní příchutě jídel, hezká prezentace na talíři a skvělá chu´t.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Pokud se nechcete uvařit a udusit, choďte tam jen v létě. Rozpálené radiátory, žádná ventilace, hluk, vedro, zápach z kuchyně a posléze i z krbu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes výběr mezi placičkou tempehovou, tofu halušky nebo krůtím plátkem. Cokoli by si člověk dal, tak bylo dobrý. Tak jsme si to tak dali a pošmákli si. I bramborový krém dobrý. Díkes
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO