Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 663x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Podolka Karlín

Podtitul restaurace Podolka Karlín je "nejen vegetariánská". Koncepce kuchyně je totiž založená z poloviny na vegetariánských jídlech ve všech kategoriích. V kuchyni si přijde na své vegetarián, celiak i milovník masa. Vaří zde z čistých a přírodních surovin bez přídavků glutamátů a jiných, pro tělo nevhodných potravin dnešní doby. To vše s respektem k surovinám a láskou ke svému řemeslu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Quinoové rizoto bylo strašně přesolené a opravdu nebylo dobré. Musím uznat, že quinoa je sice zdravá, ale nijak moc chutná potravina. Je fajn ji přimíchat do nějakého jídla, ale udělat rizoto jenom z ní mi nepřijde jako dobrý nápad. Navíc jsme byli asi třetí v pořadí, kteří říkali, že je rizoto přesolené a stejně na to kuchař nebral ohled. Cuketové nudle s houbami - tohle jídlo bylo mnohem lepší, přesto nemohu říct, že by to byl zážitek za 170 Kč... Byly to průměrné uvařené nudle.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO