Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Podolee Café-bar

Přehled hodnocení
86% celkově
71% personál
80% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo jako vždy dokonalé, tentokrát jsme neodolaly burgerům (Mexican) a neměly chybu. Jako třešnička na dortu je to zapít pořádným pivem z Pelhřimova - Poutníkem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha velmi milá a vstřícná. Jídlo velmi dobré a chutné a ani jsme dlouho nečekali na to, že nás bylo nakonec osum a měli plnou restauraci. Jako dezert mají churros, který neměli chybu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do tohoto podniku chodím často a nemůžu si stěžovat. Obsluha je moc milá a vstřícná. Jídlo je tu báječná ať už si dáte jen domací nachos, burger či steak nebo mexické speciality.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Strávili jsme zde pracovní večeři. Velmi pekne místo se zajímavým interiérem. Jídlo vynikající, pivo a vino dobre. Personál příjemný. Myslím, ze mohu doporučit.
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Při vchodu do restaurace jsme vyhlíželi obsluhu aby nás usadila. Obsluha nikde, tak jsme byli nuceni se usadit sami a po sléze jsme si všimli, že obě slečny byli schované za barem a kouřili. To nám přišlo velmi nevhodné. Jinak jídlo velmi dobré a za skvělé ceny.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Naše první návštěva v tomto podniku a příjemné překvapení. Na domácích limonádách by chtělo ješte zapracovat,ale mexická kuchyně na jedničku. Ochutnali jsme fajitas a quesadillas. Výborně dochucené a to včetně omáček a příloh
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Burgery tu maj vyborny! Co jsem koukal na ostatni jidla, tak taky vypadaly vyborne! Pivko tu maj starac 10, 11 a nefiltr.. Personal v pohode, stihali i plnej bar :)
Podolee Café-bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
The place is quite nice, bkt so far from the river and zluty lazne, food was good and the staff speak also english. Recomended, but the waiting time might be long.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO