Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Podolee Café-bar

Přehled hodnocení
86% celkově
77% personál
80% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět další návštěva a opět naprosto super. Obsluha milá a všímavá a jídlo naprosto perfektní. Enchiladas con carne prostě nezklame. Nikdy jsem si nemohla na tuto restauraci stěžovat.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S přáteli sem chodíme často, občas posedíme jen u pivka a nachosek, ale většinou si tu dáme i večeři, protože jídlo tu mají opravdu super! Jen tak dál. A personál je milý, takže co víc si přát.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Oceňuji velmi milou a pozornou obsluhu. Ceny jsou ok, jídlo neurazilo, ale do mexického má dost daleko (měla jsem burrito). Prostředí je bohužel velmi zakouřené a špatně větrané, ačkoliv mi nevadí kuřácká místa, tak mě po pár hodinách neuvěřitelně pálily oči. Ale pokud vám toto nevadí, tak mohu doporučit :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo jako vždy dokonalé, tentokrát jsme neodolaly burgerům (Mexican) a neměly chybu. Jako třešnička na dortu je to zapít pořádným pivem z Pelhřimova - Poutníkem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha velmi milá a vstřícná. Jídlo velmi dobré a chutné a ani jsme dlouho nečekali na to, že nás bylo nakonec osum a měli plnou restauraci. Jako dezert mají churros, který neměli chybu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do tohoto podniku chodím často a nemůžu si stěžovat. Obsluha je moc milá a vstřícná. Jídlo je tu báječná ať už si dáte jen domací nachos, burger či steak nebo mexické speciality.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Strávili jsme zde pracovní večeři. Velmi pekne místo se zajímavým interiérem. Jídlo vynikající, pivo a vino dobre. Personál příjemný. Myslím, ze mohu doporučit.
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Při vchodu do restaurace jsme vyhlíželi obsluhu aby nás usadila. Obsluha nikde, tak jsme byli nuceni se usadit sami a po sléze jsme si všimli, že obě slečny byli schované za barem a kouřili. To nám přišlo velmi nevhodné. Jinak jídlo velmi dobré a za skvělé ceny.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Naše první návštěva v tomto podniku a příjemné překvapení. Na domácích limonádách by chtělo ješte zapracovat,ale mexická kuchyně na jedničku. Ochutnali jsme fajitas a quesadillas. Výborně dochucené a to včetně omáček a příloh
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO