Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Podolee Café-bar

Podolee je nejlepší volba pro obědové jedlíky, pro neutopené plavce z nedalekého bazénu, pro sportovce od Vltavy, pro zamilované, pro nemilované. Pro tlusté či hubené. Přes poledne zde nabízí různorodé obědové menu od mexických specialit začínaje přes vegeteriánské jídlo konče českou hotovkou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět další návštěva a opět naprosto super. Obsluha milá a všímavá a jídlo naprosto perfektní. Enchiladas con carne prostě nezklame. Nikdy jsem si nemohla na tuto restauraci stěžovat.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S přáteli sem chodíme často, občas posedíme jen u pivka a nachosek, ale většinou si tu dáme i večeři, protože jídlo tu mají opravdu super! Jen tak dál. A personál je milý, takže co víc si přát.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Oceňuji velmi milou a pozornou obsluhu. Ceny jsou ok, jídlo neurazilo, ale do mexického má dost daleko (měla jsem burrito). Prostředí je bohužel velmi zakouřené a špatně větrané, ačkoliv mi nevadí kuřácká místa, tak mě po pár hodinách neuvěřitelně pálily oči. Ale pokud vám toto nevadí, tak mohu doporučit :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO