Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 29x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Zámkem

Přehled hodnocení
80% celkově
86% personál
84% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 12x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chobotnice byla perfektní. Tatarák dobře ochucený, ale na talíř laxně mrsknutý. Steak Rossini bez chyby. Kachní prsa byla asi nejhorší. Gumová kůrka bez jediného křupnutí. Tašky s povidly a mákem byly chuťově moc dobré. Špatný příbor k hlavnímu chodu. Veškerý příbor hodiny v ikea odkapavači. Čekal jsem malinko víc
Restaurace Pod Zámkem Restaurace Pod Zámkem Restaurace Pod Zámkem Restaurace Pod Zámkem
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je umístěna u hlavní silnice, měli jsme štěstí, že nebyl v restauraci žádný kuřák, jinak by pomyslné oddělení kuřácké a nekuřácké části byl pro nás nekuřáky problém. Parkování je šikovné hned před restaurací. Prostředí je příjemné, jen WC je ve sklepě. Obsluha byla příjemná, jídlo výborné, ceny dražší, celkově příjemný zážitek.
Celkově    
personál 3
prostředí 1
jídlo 4
Pokud máte rádi klasickou českou kuchyni a nevadí vám unavená obsluha z 80. let a zakouřená restaurace (nekuřáckou část od kuřácké dělí pomyslná čára), pak sem můžete zajít. Jinak je v Průhonicích spousta lepších míst.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je u hlavní silnice dobře umístěna. Parkování je velmi kvalitní. Samotna restaurace je utulna a prostředí je prijemne. WC je bohuzel ve sklepě a je nutné jit po schodech. Obsluha byla prijemna a aktivní. Ceny jsou dražší.....S tim je nutné počítat. Kdo moc nekouká na korunu - bude prijemne překvapen.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemně strávený večer, jak je ostatně v restauraci Pod zámkem obvyklé. Skvělé jídlo i obsluha. Velice se mi líbí prostředí restaurace. Rozhodně jsem zde nebyl naposledy a těším se na další návštěvu.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemně strávený večer s přáteli. Jídlo jako vždy výborné. Obsluha je ochotná a práce ji zjevně baví. Nemám co bych vytkl, těším se na příští návštěvu - jsem velice zvědavý na "český" burger.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO