Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

25 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

 • Datum
 • Čas
 • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.

Svatební termíny pro sezónu 2019

Akce byla ukončena

Je nám líto, tato akce byla již ukončena.
Všechny akce

Podrobnosti o akci

  • Platnost:
  • 7. 2. - 31. 12. 2019
  • Místo:
  • Restaurace Pod Zámkem (Hlavní 87, Průhonice)

Popis akce

Plánujete svatbu pečlivě a s předstihem? Chcete, aby váš vzácný den proběhl právě tak, jak si jej představujete? Hledáte pro svou svatbu dokonalé místo s krásným výhledem, výborným jídlem a skvělou atmosférou?

U nás Pod Zámkem začínáme chystat novou svatební sezónu a rádi s vámi vyřešíme volné termíny v průběhu roku i vaše představy.

Prostor restaurace Pod Zámkem je laděn v romantickém skandinávském stylu a je plně klimatizován. Váš obřad můžete uspořádat i na naší prostorné terase. Kapacita vnitřních prostor je až 120 míst k sezení a kapacita terasy až 70 míst.

Tradiční česká a mezinárodní kuchyně, je připravována pod dohledem šéfkuchaře Jana Pýchy, který patří mezi elitu ve svém oboru, a to nejen díky mnoha mezinárodním oceněním. Rádi se postaráme také o výzdobu dle Vašeho přání a zajistíme ostatní servis pro Vaší svatbu snů! Vaše starosti prostě necháte na nás a budete si jen užívat báječnou atmosféru svého svatebního dne.

Chcete-li aby Vaše svatba byla nejen pohádková, ale hlavně taková, jakou jste si ji vysnili, neváhejte nás kontaktovat a potkat se s námi. Rádi si Vás vyslechneme a navrhneme Vám Vaši hostinu nebo obřad na míru.


Ať VÁŠ DEN stojí za to!

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno