25 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

 • Datum
 • Čas
 • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.

Svatební termíny pro sezónu 2018

Podrobnosti o akci

  • Platnost:
  • 1. 11. - 31. 10. 2018
  • Místo:
  • Restaurace Pod Zámkem (Hlavní 87, Průhonice)
Rezervovat na akci

Popis akce

Plánujete svatbu pečlivě a s předstihem? Chcete, aby váš vzácný den proběhl právě tak, jak si jej představujete? Hledáte pro svou svatbu dokonalé místo s krásným výhledem, výborným jídlem a skvělou atmosférou?

U nás Pod Zámkem začínáme chystat novou svatební sezónu a rádi s vámi vyřešíme volné termíny v průběhu roku i vaše představy.

Prostor restaurace Pod Zámkem je laděn v romantickém skandinávském stylu a je plně klimatizován. Váš obřad můžete uspořádat i na naší prostorné terase. Kapacita vnitřních prostor je až 120 míst k sezení a kapacita terasy až 70 míst.

Tradiční česká a mezinárodní kuchyně, je připravována pod dohledem šéfkuchaře Jana Pýchy, který patří mezi elitu ve svém oboru, a to nejen díky mnoha mezinárodním oceněním. Rádi se postaráme také o výzdobu dle Vašeho přání a zajistíme ostatní servis pro Vaší svatbu snů! Vaše starosti prostě necháte na nás a budete si jen užívat báječnou atmosféru svého svatebního dne.

Chcete-li aby Vaše svatba byla nejen pohádková, ale hlavně taková, jakou jste si ji vysnili, neváhejte nás kontaktovat a potkat se s námi. Rádi si Vás vyslechneme a navrhneme Vám Vaši hostinu nebo obřad na míru.


Ať VÁŠ DEN stojí za to!

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace