Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 28x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Zámkem

Ať už hledáte místo na romantickou večeři, rodinný oběd nebo pracovní setkání, prostředí a kuchyně restaurace vás osloví svojí jedinečnou atmosférou zámeckého stylu, který se snoubí s nadčasovou elegancí.

Tradiční česká a mezinárodní kuchyně je připravována pod dohledem šéfkuchaře Jana Pýchy, který patří mezi elitu ve svém oboru, a to nejen díky mnoha mezinárodním oceněním. Díky tomu čas prožitý v restauraci se pro vás stane nezapomenutelným gastronomickým zážitkem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chobotnice byla perfektní. Tatarák dobře ochucený, ale na talíř laxně mrsknutý. Steak Rossini bez chyby. Kachní prsa byla asi nejhorší. Gumová kůrka bez jediného křupnutí. Tašky s povidly a mákem byly chuťově moc dobré. Špatný příbor k hlavnímu chodu. Veškerý příbor hodiny v ikea odkapavači. Čekal jsem malinko víc
Restaurace Pod Zámkem Restaurace Pod Zámkem Restaurace Pod Zámkem Restaurace Pod Zámkem
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je umístěna u hlavní silnice, měli jsme štěstí, že nebyl v restauraci žádný kuřák, jinak by pomyslné oddělení kuřácké a nekuřácké části byl pro nás nekuřáky problém. Parkování je šikovné hned před restaurací. Prostředí je příjemné, jen WC je ve sklepě. Obsluha byla příjemná, jídlo výborné, ceny dražší, celkově příjemný zážitek.
Celkově    
personál 3
prostředí 1
jídlo 4
Pokud máte rádi klasickou českou kuchyni a nevadí vám unavená obsluha z 80. let a zakouřená restaurace (nekuřáckou část od kuřácké dělí pomyslná čára), pak sem můžete zajít. Jinak je v Průhonicích spousta lepších míst.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO