Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 27x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Zámkem

Vítejte ve zcela novém interiéru s posezením u krbu, s výhledem z restaurace na Průhonický zámek a park UNESCO, ve kterém se volně pasou srnky. V restauraci je k dispozici vnitřní dětský koutek a venkovní dětské hřiště. Místo je vhodné pro pořádání svateb, rodinných či firemních oslav. Najdete zde výbornou kuchyni od stabilního kuchařského týmu. V menu můžete vybírat - od tradičních poctivých českých pokrmů (koprovka, španělský ptáček, guláš, svíčková...) před steaky z kvalitních mas z domácích chovů až po denně čerstvé mořské ryby. K dispozici je zlatý salonek pro malé společnosti do 20 osob plně vybavený konferenční technikou a WIFI zdarma.

 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je umístěna u hlavní silnice, měli jsme štěstí, že nebyl v restauraci žádný kuřák, jinak by pomyslné oddělení kuřácké a nekuřácké části byl pro nás nekuřáky problém. Parkování je šikovné hned před restaurací. Prostředí je příjemné, jen WC je ve sklepě. Obsluha byla příjemná, jídlo výborné, ceny dražší, celkově příjemný zážitek.
Celkově    
personál 3
prostředí 1
jídlo 4
Pokud máte rádi klasickou českou kuchyni a nevadí vám unavená obsluha z 80. let a zakouřená restaurace (nekuřáckou část od kuřácké dělí pomyslná čára), pak sem můžete zajít. Jinak je v Průhonicích spousta lepších míst.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je u hlavní silnice dobře umístěna. Parkování je velmi kvalitní. Samotna restaurace je utulna a prostředí je prijemne. WC je bohuzel ve sklepě a je nutné jit po schodech. Obsluha byla prijemna a aktivní. Ceny jsou dražší.....S tim je nutné počítat. Kdo moc nekouká na korunu - bude prijemne překvapen.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO