Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pod starou knihovnou

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Zajímavé prostředí restaurace ve sklepích bývalé knihovny. Jídlo spíše tradiční české + minutky, ale dobré a rychle připravené. Jen obsluha by mohla být komunikativnější.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc příjemné prostředí ve sklepení starého domu. Rychlá a milá obsluha. Jídlo bylo výborné, ve všední dny je zde take výběr z denního menu. Možnost platit kartou i stravenkami.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy jsme si s manželem velmi pochutnali, měli jsme husičku se zelím a dvoje knedlíky a k tomu svatomartinské vínko. Manžel si dal kaldoun a ten opět neměl chybu. Slečna servírka si nás už pamatuje a tak se o nás velmi pěkně starala. Máme slevovou kartu a jsme členy klubu a tak se moc rádi vracíme na dobré jídlo a pití. Těšíme se až bude zase nějaká dobrotka, určitě přijdeme. Vymazalovi
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace, velmi milá a ochotná slečna servírka, jídlo taktéž dobré. Určitě doporučuji lososa v bazalkové omáčce s lyonskými bramborami. Mňamka, výhodou v parnu bylo, že zahrádka je situovaná do dvora, taže poskytuje chládek a stín.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná restaurace poblíž centra Kroměříže, s dobrým jídlem a rychlou obsluhou. Oceňuji i to, že restaurace je nekuřácká. Atmosféra v restauraci je jedinečná hlavně díky čistému a stylově zařízenému prostředí sklepních prostor.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci nám doporučili jídlo ze zvěřiny, nejlepší byl kančí hřbet s houbami a krokety a špatné nebyly ani dančí medailonky se šípkovu. Obsluha byla milá a pozorná, tak jak má být. Prostředí průměrné.
Restaurace Pod starou knihovnou Restaurace Pod starou knihovnou

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO