Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Pod starou knihovnou

Restaurace Pod starou knihovou si Vás dovoluje pozvat k příjemnému posezení v krásných prostorách bývalé knihovny Kroměříže, která se nachází na ulici Kollárova. Nabízí Vám široký výběr denního menu, odpoledních moučníků s výbornou kávou Lavazza a příjemné večerní posezení u dobré večeře s kvalitním vínem z Valtic nebo točeným pivem Radegast a Bernard a samozřejmě spoustou nealkoholických nápojů. Pro nejmenší je připraven malý dětský koutek, oddělené nekuřácké prostory a velkou zahradní restauraci ve dvoře s pískovištěm. Rádi Vám pravidelně nabízí živou hudbu, opékání na otevřeném ohni, uspořádají pro Vás firemní večírky, rodinné oslavy, srazy abiturientů apod.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace, velmi milá a ochotná slečna servírka, jídlo taktéž dobré. Určitě doporučuji lososa v bazalkové omáčce s lyonskými bramborami. Mňamka, výhodou v parnu bylo, že zahrádka je situovaná do dvora, taže poskytuje chládek a stín.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná restaurace poblíž centra Kroměříže, s dobrým jídlem a rychlou obsluhou. Oceňuji i to, že restaurace je nekuřácká. Atmosféra v restauraci je jedinečná hlavně díky čistému a stylově zařízenému prostředí sklepních prostor.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci nám doporučili jídlo ze zvěřiny, nejlepší byl kančí hřbet s houbami a krokety a špatné nebyly ani dančí medailonky se šípkovu. Obsluha byla milá a pozorná, tak jak má být. Prostředí průměrné.
Restaurace Pod starou knihovnou Restaurace Pod starou knihovnou
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO