Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pod starou knihovnou

Restaurace Pod starou knihovou si Vás dovoluje pozvat k příjemnému posezení v krásných prostorách bývalé knihovny Kroměříže, která se nachází na ulici Kollárova. Nabízí Vám široký výběr denního menu, odpoledních moučníků s výbornou kávou Lavazza a příjemné večerní posezení u dobré večeře s kvalitním vínem z Valtic nebo točeným pivem Radegast a Bernard a samozřejmě spoustou nealkoholických nápojů. Pro nejmenší je připraven malý dětský koutek, oddělené nekuřácké prostory a velkou zahradní restauraci ve dvoře s pískovištěm. Rádi Vám pravidelně nabízí živou hudbu, opékání na otevřeném ohni, uspořádají pro Vás firemní večírky, rodinné oslavy, srazy abiturientů apod.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Zajímavé prostředí restaurace ve sklepích bývalé knihovny. Jídlo spíše tradiční české + minutky, ale dobré a rychle připravené. Jen obsluha by mohla být komunikativnější.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc příjemné prostředí ve sklepení starého domu. Rychlá a milá obsluha. Jídlo bylo výborné, ve všední dny je zde take výběr z denního menu. Možnost platit kartou i stravenkami.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO