3 fotky

Kavárna Pod křídly anděla

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Pod křídly anděla

Přímo v centru divadelního dění, na hronovském náměstí, se objevila kavárna s útulným názvem Pod křídly anděla. Kavárna zaujme výrazným interiérem, jehož autorkou je přímo majitelka. Navíc si všechny vystavené dekorace můžete zakoupit domů. Základem nabídky je pochopitelně kávový lístek, kávou to ale nekončí, k dostání jsou i domácí limonády, ovocné freshe, čaje nebo smoothies. A hlavně výborné domácí dorty. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Káva i dorty jsou skvělé, prostředí okouzlující. Jediný malý problém mám za obsluhou. Už potřetí se mi stalo, že jsme dopili kávu, rádi bychom si ještě něco dali, ale za celou dobu si nás nikdo už nevšiml. Je to škoda, protože bych jednak mohla ochutnat víc dobrot a pak bych tam také nechala víc peněz. Kdyby bylo nějak narváno, tak chápu, že třeba nestíhají, ale obsluha se spíš bavila na baru s kamarády, než že by si všímala zbytku hostů.

  • Kavárna Pod křídly anděla

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace