Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Pod Hůrkou - Bidlo

Restaurace s nabídkou české a mezinárodní kuchyně. Možnost posezení i na předzahrádce.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Vynikající restaurace u klatovského nádraží, kterou jsem měl možnost navštívit už dříve, ještě před rekonstrukcí. Dnes, tedy po rekonstrukci točí plzeňské pivo přímo z tanků umístěných uprostřed restaurace ve velkém průhledném skleněném chladícím boxu. To pochopitelně zážitek z dobrého piva umocňuje. A chutná vážně skvěle. Dal jsem si úplně obyčejné jídlo za 89,-Kč. Byla to Vepřová plec na paprice. Dostal jsem slušný, nikoliv přehnaný kus libového masa a doslova hromadu domácích houskových knedlíků. Polévku jsem měl hovězí vývar s celestýnskými nudlemi (pro ty kdo nejsou kuchaři, nebo jednoduše neznají - je to v podstatě nakrájená slaná palačinka), který rovněž hodnotím jako excelentní s velmi vyváženou chutí. Obsluha je příjemného vzhledu, vynikající úrovně, velmi svižná a starostlivá. Zkrátka všude je vidět pečlivost a čistota. Starost o kvalitu piva je zde evidentně naprostou prioritou. Na Klatovsku zkrátka číslo 1. Jsem vyučený v oboru. Nikoliv nějaký laik hodnotící restauraci. A tohle je prostě pecka. Takže určitě doporučuji navštívit. Já se tedy určitě brzo vrátím a nejspíš využiji i pension, který k restauraci patří, abych si mohl vychutnat zdejší pivo.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba