Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Poctivej Výčep

Přehled hodnocení
94% celkově
94% personál
88% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nabídka piv velmi zajímavá, k tomu něco k zakousnutí, nekuřácké prostředí, dobrá dostupnost. Vadou na kráse poslední objednávka 40 minut před zavírací dobou, stejně jako to, že z původních pěti nebo šesti piv byly ke konci k dispozici už jen dvě, a to navíc dost podobné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy skvělý výběr piv, dnes mimo jiné skvělý domácí nakladany hermelin, rychlá, ochotná a příjemná obsluha. Velmi rádi se do Poctiveho vycepu vracíme a určitě doporučujeme!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poctivej Výčep opět nezklamal :) Pivo Novej svět rozšířil naše obzory a příjemná atmosféra se postarala o zbytek. Báječný podnik kam vyrazit zmožen po práci. Děkujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milujeme Poctivej výčep :) Obsluha milá a hlavně znalá piva :) 5 různých pivek na čepu. Chuťovky k pivu velmi dobré. Prostředí příjemné a nekuřácké. V lednicích se dají koupit pivka domů.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Velice příjemná hospůdka, dobré pivo a jídlo k pivu. Sympatický personál, velmi vhodné na posezení s partou kamarádů. Rozhodně stojí za návštěvu pokud jste přesyceni klasickými pivy a stále rostoucími franšízy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Má asi stá návštěva .-) .... stále naprostá spokojenost, vynikající piva, obsluha, skvělé jídlo (tentokrát "dýňový event", který mně, ač dýni tolik nemusím, moc chutnal), jedeme dál .-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Má několikátá návštěva tohoto relativně nového podniku a opět 100% spokojenost. Velmi kvalitní piva z lokálních minipivovarů, skvěla pivotéka, super jídlo. Těším se příště .-) Na zdraví!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět skvělé pivo, servis a nově i nové menu jídla, které nám taktéž moc chutnalo. Vynikající obsluha, vše *****. Skvělá pivotéka, či si můžete vzít pivo domů. Super!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět vynikající pivo, obsluha a posezení na útulné zahrádce. Je zde velmi znát perfektní péče majitele, ať už o pivo či o úklid a pod. Těšíme se příště. Pivu zdar!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše v pořádku :) Nedocenitelnou výhodou tohoto podniku je, jak možnost vyzkoušet všemožné druhy piva, tak nekuřácké prostředí!!! Za to máte od nás rozhodně palec nahoru.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO