Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Poctivej Výčep

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nabídka piv velmi zajímavá, k tomu něco k zakousnutí, nekuřácké prostředí, dobrá dostupnost. Vadou na kráse poslední objednávka 40 minut před zavírací dobou, stejně jako to, že z původních pěti nebo šesti piv byly ke konci k dispozici už jen dvě, a to navíc dost podobné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy skvělý výběr piv, dnes mimo jiné skvělý domácí nakladany hermelin, rychlá, ochotná a příjemná obsluha. Velmi rádi se do Poctiveho vycepu vracíme a určitě doporučujeme!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poctivej Výčep opět nezklamal :) Pivo Novej svět rozšířil naše obzory a příjemná atmosféra se postarala o zbytek. Báječný podnik kam vyrazit zmožen po práci. Děkujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milujeme Poctivej výčep :) Obsluha milá a hlavně znalá piva :) 5 různých pivek na čepu. Chuťovky k pivu velmi dobré. Prostředí příjemné a nekuřácké. V lednicích se dají koupit pivka domů.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Velice příjemná hospůdka, dobré pivo a jídlo k pivu. Sympatický personál, velmi vhodné na posezení s partou kamarádů. Rozhodně stojí za návštěvu pokud jste přesyceni klasickými pivy a stále rostoucími franšízy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Má asi stá návštěva .-) .... stále naprostá spokojenost, vynikající piva, obsluha, skvělé jídlo (tentokrát "dýňový event", který mně, ač dýni tolik nemusím, moc chutnal), jedeme dál .-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Má několikátá návštěva tohoto relativně nového podniku a opět 100% spokojenost. Velmi kvalitní piva z lokálních minipivovarů, skvěla pivotéka, super jídlo. Těším se příště .-) Na zdraví!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět skvělé pivo, servis a nově i nové menu jídla, které nám taktéž moc chutnalo. Vynikající obsluha, vše *****. Skvělá pivotéka, či si můžete vzít pivo domů. Super!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět vynikající pivo, obsluha a posezení na útulné zahrádce. Je zde velmi znát perfektní péče majitele, ať už o pivo či o úklid a pod. Těšíme se příště. Pivu zdar!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše v pořádku :) Nedocenitelnou výhodou tohoto podniku je, jak možnost vyzkoušet všemožné druhy piva, tak nekuřácké prostředí!!! Za to máte od nás rozhodně palec nahoru.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO