Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Poctivej Výčep

Poctivej Výčep nabízí každý den 5 druhů piv z minipivovarů, českou i zahraniční pivotéku či domácí kuchyni.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

best beer pub in prague 8 and maybe in whole prague? selection of beers is good, always changing and has very reasonable prices and their pub food is good. worth the detour to kobylisy!

Coelho
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Nabídka piv velmi zajímavá, k tomu něco k zakousnutí, nekuřácké prostředí, dobrá dostupnost. Vadou na kráse poslední objednávka 40 minut před zavírací dobou, stejně jako to, že z původních pěti nebo šesti piv byly ke konci k dispozici už jen dvě, a to navíc dost podobné.

muflon
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Jako vždy skvělý výběr piv, dnes mimo jiné skvělý domácí nakladany hermelin, rychlá, ochotná a příjemná obsluha. Velmi rádi se do Poctiveho vycepu vracíme a určitě doporučujeme!

Lůca777
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba