Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Počernický Pivovar

Přehled hodnocení
89% celkově
85% personál
93% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 22x
4 20x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Oběd s rodinou. Pěkné nové prostředí, působí velmi prostorně. Vyloženě orientované na klasické pijáky piva (proč mě to překvapilo?:)). Bohužel jsem řídil, takže ochutnávka piva až při další návštěvě. Jídlo dle originálních receptů, v netypické prezentaci, kvalita dle mé chuti průměrná. Vynikající škvarková pomazánka.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Piva byla slabší, ale jinak vše 1*
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci jsme v podvečer pořádali rodinnou oslavu. Místní pivo bylo skvělé a nabídka opravdu zajímavá. Totéž se dá říci o jídle, které je připraveno z čerstvých a kvalitních surovin a je uvařeno s vysokou dávkou profesionality a invence. Postupně jsem ochutnal rybí polévku s jikrami a mlíčím, hovězí tatarák (suché topinky jsou samozřejmostí), masovou pomazánku ze žeber, dále jako hotová jídla jehněčí kýtu a grilovaná telecí játra. Jedinou výtku mám, že se ani v menu ani na tabuli neuvádí příloha (např. bramborová kaše), takže ta je poněkud překvapením a může být i nevítaným. Také výběr z příloh chybí. Velmi invenčně je pojata toaleta a umývárna, v létě také hosté ocení venkovní zahrádku s dětským hřištěm. Zážitek poněkud kazila obsluha, která si nás příliš nevšímala a občas i zapomněla objednávku. Omluvou není, že tam měli docela plno...
Restaurace Počernický Pivovar Restaurace Počernický Pivovar Restaurace Počernický Pivovar
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá marinovaná žebra, porce 1500 g pro dva byla až až. Super pivo. Příjemné stylové prostředí, jenom vzhledem ke kamenným stěnám poměrně chladno. Rozhodně se vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí, ochotný personál, jen to rádio by mohlo být decentnější. Chutná rybí polévka by nemusela být tak strašně horká. Krkovička s opečenými brambory by zase nějaký ten stupeň navíc určitě snesla. Celkový dobrý dojem kazily jen přesolené brambory. Místní pivo, jako vždy, standardně vynikající. Přes uvedené nedostatky návštěvu rozhodně doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO