Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 55x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Počernický Pivovar

Chloubou Počernického pivovaru je výtečná česká a staročeská kuchyně, která si zakládá na tradičním způsobu přípravy, domácí kuchyni a oblíbených specialitách grilovaných na speciálním grilu s otevřeným ohněm. Objekt je rozdělen do několika částí. Hlavní část pivovaru se nachází v přízemí, jsou zde umístěny měděné varny a klasický pivní výčep. Kapacita prostoru je 80 míst k sezení. Při pěkném počasí je možné využít letní zahrádku pod 100letým javorem o kapacitě 120 míst s výčepem, grilem a udírnou. Součástí pivovaru je také pět původních ledových sklepů s kapacitou 300 míst k sezení.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí krásné, to je bez diskuse. Pivo originální a chutné. Jídlo bylo průměrné, trochu přesolené - nenadchlo, neurazilo. Co však urazilo, to bylo obsluha. V momentě, kdy mě číšník při dotazu, zda budu platit hotově nebo kartou, hlasitě upozornil, že při platbě kartou nejde zadávat dýško, jsem trochu nadzvihl obočí. Ale stejně jsem mu dal tip v hotovosti a zaplatil kartou. Po chvíli se vrátil ke stolu, zda bych mu mohl věnovat účtenku a potvrzení o platbě kartou, které mi ležely na stole. Důvod neznám. Následně jsem čekal asi 10 minut, než kuchařům skončí pauza, aby manželce přinesli nedojedené jídlo v boxu. Obsluha tedy mizerná (pouze jeden pán. Druhý číšník, který nás obsluhoval zpočátku, byl skvělý).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná obsluha, posezení na zahrádce (a ještě Slávie postoupila...). Ochutnali jsme vše co bylo na čepu a každý si vybral, co bude dál pít. Já jsem konzervativec, světlá 12 mi moc chutná. Doporučuji žebra, opravdu vynikající. Chválím a to jsem z Horních Počernic ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO