Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 82x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Plzeňský Trpaslík

Přehled hodnocení
90% celkově
88% personál
86% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 50x
4 22x
3 3x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Skvělá obsluha, výborné jídlo i pití. Jedné, co nám dost vadilo, že i v nekuřácké části bylo hodně nakouřeno. Bohužel, kuřácká a nekuřácká část není nijak oddělena.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí restaurace je velmi příjemné. Personál je taky příjemný, ale občas mě přišlo, ze kdykoli přišla měla jinou naladu. Pivo na Plzeň levné 33 - což se v jidelaku nedozvite. Doporučuji i jídlo bylo dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace jsme šli kvůli jeho vtipnému jménu,očekávaly jsme cokoliv :) ale nakonec jsme byly příjemně překvapený interiérem. K jídlu jsme si daly česnekovou polévku která byla chuťově moc dobrá ale mohla by být víc česneková a jako hlavní jídlo jsme měly kuřecího ondráše který byl famózní.. Určitě stojí tato restaurace za návštěvu
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obyčejná restaurace s příjemnou atmosférou, obsluha příjemná a rychlá, avšak jídlo až tak zázračné nebylo. Žebra měla zvláštní příchuť a pečivo rozhodně nebylo čerstvé.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
K dispozici je venkovní zahrádka na dvorku, která je příjemně zastíněná a její zdi jsou obrostlé zelení. Jídlo je chutné a nají se i větší jedlík. Ceny jsou přijatelné, problém je s podáváním kohoutkové vody - možná je hygienicky závadná :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborne jidlo ondras se zelim
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Obsluha byla ochotná a vytknout bych nemohl téměř nic až na drobné čekání na placením. Prostředí neurazí ale ani nenadchne, prostě průměr. Nejhorší zážitek pro mně bylo jídlo, přítelkyně si dala tatarák ten byl OK jelikož nebyl namíchaný, nedalo se nic zkazit ale já si dal žebra a to byla katastrofa, uzená pečená žebra jsem dostal napůl ohřátá a napůl ledová z lednice, chleba nebyl rozhodně dnešní ale asi ani včerejší, příznivá cena bohužel nevyvážila kvalitu jídla. Bohužel na jídlo už tam asi nezajdu ale posedět u pivka se tam musí příjemně
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát musím pět jen samou chválu. Rezervace bez sebemenších problémů, stůl v nekuřácké část byl zajištěn. Jídlo i pití velmi dobré, obsluha příjemná. Jediná připomínka směřuje k trochu více osoleným kroketám.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO