Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 82x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Plzeňský Trpaslík

Rádi bychom Vás pozvali do naší rozmanité restaurace, kde pocítíte nádech pohody, soukromí a staršího klasického vzhledu. Vybrat si zde můžete z velkého množství hotových jídel a mnoha druhů mas. Prostory naší restaurace jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část, to jistě mnozí z Vás ocení. Dále nabízíme možnost pořádání rautů, firemních akcí, narozeninových oslav a mnoho dalších. Zde je nutná včasná rezervace. Český majitel, příjemná obsluha a vynikající kuchaři se těší na vaší návštěvu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Skvělá obsluha, výborné jídlo i pití. Jedné, co nám dost vadilo, že i v nekuřácké části bylo hodně nakouřeno. Bohužel, kuřácká a nekuřácká část není nijak oddělena.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí restaurace je velmi příjemné. Personál je taky příjemný, ale občas mě přišlo, ze kdykoli přišla měla jinou naladu. Pivo na Plzeň levné 33 - což se v jidelaku nedozvite. Doporučuji i jídlo bylo dobré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO