Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 87x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Plzeňský Trpaslík

Rozmanitá restaurace, kde pocítíte nádech pohody, soukromí a staršího klasického vzhledu. Vybrat si zde můžete z velkého množství hotových jídel a mnoha druhů mas. Prostory restaurace jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část. Nabízí zde možnost pořádání rautů, firemních akcí či narozeninových oslav.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
příjemný podnik nedaleko vlakové zastávky Plzeň jižní předměstí. Sklepní prostory a venkovní zahrada dávají i v době veder pocit chladu a odpočinku. Spojeno s příjemnou obsluhou a dobrým jídlem v množství více než malém.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Trpaslík nikdy nezklame! Jídlo vynikající, velké porce a slušné ceny. V jídelníčku je tolik dobrot, že člověk neví, co všechno by si dal. Pivko také dobré. Jen ke konci zavírací doby se docela omezila frekvence návštěv servírek u našeho stolu. Jinak bych dal plnou porci hvězdiček.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Klasická česká hospůdka se zahrádkou. Porce mega sníst problém. Játra na roštu a bramboráčky super. Posezení ba zahrádce a milá obsluha. Stín, žádný vítr a květinami porostlá zahrádka
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO