Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Plzeňský restaurant Anděl

Plzeňský restaurant Anděl je moderní restaurační zařízení, které se nachází na pražském Smíchově v Nádražní ulici, v blízkosti zastávky Anděl. Nově je otevřená zimní zahrada, která je stejně jako všechny vnitřní prostory kompletně nekuřácká. Prosto restaurace však nabízejí mnoho dalšího, například uspořádání různých společenských akcí, útulnou vinárnu či dokonce bowling. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobré jídlo, moc jsem si pochutnal. Personál milý, ale v době naší účasti moc nestíhal obsluhovat. Prostředí velmi krásné v zimní zahradě. Vhodné pro business schůzky, na sváteční oběd s rodinou či rande.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Když jít na Plzeň tak jedině sem! Skvělé pivo a velmi dobré jidlo k tomu. V dolním patře je bowling, který neni vůbec špatný. Obsluha je vždy profesionální a příjemná. Velmi ráda sem chodím.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO