Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Plzeňský restaurant Anděl

Plzeňský restaurant Anděl je moderní restaurační zařízení, které se nachází na pražském Smíchově v Nádražní ulici, v blízkosti zastávky Anděl. K dispozici je krásná otevřená zimní zahrádka. V létě je pro hosty navíc připraveno dalších více než 150 míst k sezení v zahrádce ve vnitrobloku.

V restauraci pro vás připravují staročeskou i moderní českou kuchyni, snídaňová menu. Kladou maximální důraz na čerstvost všech surovin, ze kterých pokrmy připravují. 

Prostory restaurace nabízejí mnoho možností k uspořádání společenských akcí. Také můžete využít bowling. Restaurace má s pořádáním akcí dlouholeté zkušenosti a rádi přichystají vše dle vašich představ.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobré jídlo, moc jsem si pochutnal. Personál milý, ale v době naší účasti moc nestíhal obsluhovat. Prostředí velmi krásné v zimní zahradě. Vhodné pro business schůzky, na sváteční oběd s rodinou či rande.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO