Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

11 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Plzeňská restaurace Obecní dům

Tradiční staročeská kuchyně, výborné pivo, fascinující secesní styl z roku 1912 a každý večer živá hudba – vítejte v Plzeňské restauraci, kterou najdete v centru Prahy v suterénu Obecního domu.

Do zlatova opečená staročeská kachna, tatarák z pravé svíčkové, pečené vepřové koleno, hovězí guláš nebo poctivá bramboračka. V Plzeňské restauraci si pochutnáte hlavně na české klasice, v menu ale nechybí ani speciality mezinárodní kuchyně.

Říká se, že je to nejkrásnější secesní pivnice v Praze. Čeká vás tu působivé prostředí s velkolepými lustry, masivními dřevěnými stoly a venkovskými alegoriemi na stěnách. Každý večer se o zábavu stará živá hudba – harmonikář nebo Duo Švejk.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Restaurace která stojí za vidění. Jednou, při prohlídce Obecního domu, jsme si řekli "sem jednou zajdeme a dáme si do nosu" i když to stojí více peněz. A tak v předvánoční náladě jsme do restaurace zašli. Pivo dobré, sice za stovku, jsem měl naposledy v anglické restauraci v lázních, ale prohlídka interieru za to stála. Zajímavý historický interier, obsluha ochotná, půjčili mi i pár historických fotek. O tvůrcích interieru bohužel mnoho nevěděli, jen to, že mozaika v čele sálu je od Jakuba Obrovského. Keramické obklady Rako, přímo v interieru restaurace, na mě působily, v návaznosti na ostatní materiály v interieru, rozporuplně. Před vánočním přežíráním sme chtěli jen lehce pojíst. Pěkný jídelní lístek nás nabudil. Bramboračka výborná, servírovaná v plechovém kastrůlku. Bohužel u kastrůlku začínají negativa. Atypický kastrůlek, jehož atypičnost spočívá ve spojení s podtáckem měl otlučený smalt nejenom zvenku ale i uvnitř. U nás by z něj něžral ani pes. Cena tohoto nádobí bude při větší zakázce cca 100 kč možná 200 Kč. Pak nechápu proč nejsou operativně obnovovány, když polévka stojí okolo 100Kč. Hlavní jídlo jsme vybrali chybně, respektive bylo špatné. Špecle s houbami za cca 270 Kč vypadaly na fotce v jídelníčku lákavě. Bohuže stály za pendrek. Samotné špecle byly aldente, což se od špeclí neočekává, nebyly "chlupaté" /patrně chybně z hladké mouky/, příliš mastné.Houby /lišky/ nebyly dostatečně uvařené, pak neosušené a nožičky nesprávně nakrájené, takže z hub po skousnutí vytékala voda, ve které byly vařené. Špecle s houbami kuchař odfliknul a nám zkazil chuť si do restaurace někdy v budoucnu zajít. Obsluha sice říkala, že jsme měli jídlo hned vrátit, ale to by prvotní dojem ze špatného kuchařské výtvoru napravilo jen částečně.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba