Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

11 fotek

Plzeňská restaurace Obecní dům

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Plzeňská restaurace Obecní dům

Tradiční staročeská kuchyně, výborné pivo, fascinující secesní styl z roku 1912 a každý večer živá hudba – vítejte v Plzeňské restauraci, kterou najdete v centru Prahy v suterénu Obecního domu.

Do zlatova opečená staročeská kachna, tatarák z pravé svíčkové, pečené vepřové koleno, hovězí guláš nebo poctivá bramboračka. V Plzeňské restauraci si pochutnáte hlavně na české klasice, v menu ale nechybí ani speciality mezinárodní kuchyně.

Říká se, že je to nejkrásnější secesní pivnice v Praze. Čeká vás tu působivé prostředí s velkolepými lustry, masivními dřevěnými stoly a venkovskými alegoriemi na stěnách. Každý večer se o zábavu stará živá hudba – harmonikář nebo Duo Švejk.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

V restauraci jsem byl kolem 17 hod. - tedy před hlavním večerním náporem hostů. Obsluha byla příjemná, jídlo velmi dobré a prostředí bylo stylové. Rozhodně se vrátím opět při návštěvě Prahy a restauraci doporučuji.

Radovan Pličzka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Restaurace která stojí za vidění. Jednou, při prohlídce Obecního domu, jsme si řekli "sem jednou zajdeme a dáme si do nosu" i když to stojí více peněz. A tak v předvánoční náladě jsme do restaurace zašli. Pivo dobré, sice za stovku, jsem měl naposledy v anglické restauraci v lázních, ale prohlídka interieru za to stála. Zajímavý historický interier, obsluha ochotná, půjčili mi i pár historických fotek. O tvůrcích interieru bohužel mnoho nevěděli, jen to, že mozaika v čele sálu je od Jakuba Obrovského. Keramické obklady Rako, přímo v interieru restaurace, na mě působily, v návaznosti na ostatní materiály v interieru, rozporuplně. Před vánočním přežíráním sme chtěli jen lehce pojíst. Pěkný jídelní lístek nás nabudil. Bramboračka výborná, servírovaná v plechovém kastrůlku. Bohužel u kastrůlku začínají negativa. Atypický kastrůlek, jehož atypičnost spočívá ve spojení s podtáckem měl otlučený smalt nejenom zvenku ale i uvnitř. U nás by z něj něžral ani pes. Cena tohoto nádobí bude při větší zakázce cca 100 kč možná 200 Kč. Pak nechápu proč nejsou operativně obnovovány, když polévka stojí okolo 100Kč. Hlavní jídlo jsme vybrali chybně, respektive bylo špatné. Špecle s houbami za cca 270 Kč vypadaly na fotce v jídelníčku lákavě. Bohuže stály za pendrek. Samotné špecle byly aldente, což se od špeclí neočekává, nebyly "chlupaté" /patrně chybně z hladké mouky/, příliš mastné.Houby /lišky/ nebyly dostatečně uvařené, pak neosušené a nožičky nesprávně nakrájené, takže z hub po skousnutí vytékala voda, ve které byly vařené. Špecle s houbami kuchař odfliknul a nám zkazil chuť si do restaurace někdy v budoucnu zajít. Obsluha sice říkala, že jsme měli jídlo hned vrátit, ale to by prvotní dojem ze špatného kuchařské výtvoru napravilo jen částečně.

Uživatel Restu
Reakce restaurace:

Dobrý den, dovolujeme si poděkovat, že jste navštívil naší Plzeňskou restauraci a že jste kladně hodnotil řadu pozitivních prvků našich služeb. O to více nás mrzí některé připomínky, které zmiňujete ve Vašem komentáři. Servírované kastrůlky na polévku měly nadměrné poškození smaltu. U některých kastrůlků se však smalt poškodil více a již jsme započali s novým osmaltováním tohoto inventáře. Je škoda, že jste nepožádal obsluhu o nápravu Vámi zmiňovaných věcí. Rádi bychom Vám vyšli vstříc. Uvedená úprava zmíněného pokrmy je mnohdy u nás chválena. Přesto Vám za poslední připomínku děkujeme z jejichž drobného vyjádření vyplývá, že se odborně o gastronomii zajímáte a to nás těší neboť názory jsou pro nás cenné. Závěrem bychom Vás rádi ubezpečili, že náš tým kuchyně a servisu je skutečně odborně zdatný a celý proces prochází pečlivou interní kontrolou. Budeme potěšeni pokud se k nám opětovně vrátíte. S pozdravem, Gabriela

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Prostředí Plzeňské restaurace jsme si vybrali záměrně pro slavnostní rodinné setkání. Naše společnost byla nejenom multikulturní, ale i věkově rozdílná a přesto nám předložený jídelníček stačil k tomu, abychom vyhověli našim chuťovým buňkám. Obsluha byla všímavá, milá, celkově v ý b o r n é.

Anna Fajtová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba