Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Plzeňská restaurace Obecní dům

Tradiční staročeská kuchyně, výborné pivo, fascinující secesní styl z roku 1912 a každý večer živá hudba – vítejte v Plzeňské restauraci, kterou najdete v centru Prahy v suterénu Obecního domu.

Do zlatova opečená staročeská kachna, tatarák z pravé svíčkové, pečené vepřové koleno, hovězí guláš nebo poctivá bramboračka. V Plzeňské restauraci si pochutnáte hlavně na české klasice, v menu ale nechybí ani speciality mezinárodní kuchyně.

Říká se, že je to nejkrásnější secesní pivnice v Praze. Čeká vás tu působivé prostředí s velkolepými lustry, masivními dřevěnými stoly a venkovskými alegoriemi na stěnách. Každý večer se o zábavu stará živá hudba – harmonikář nebo Duo Švejk.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická turistická restaurace a tomu taky odpovída nabídka jídel. Všechny jídla však byli velice chtuné,personál pozorný a ochotný. Velice dobrá volba,když chcete pozvat cizince na klasiku a u Fleku jste už byli.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO