Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 13x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mobydick

Přehled hodnocení
76% celkově
79% personál
74% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 8x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moji přátelé si tuto restauraci oblíbili. Servírují tu velmi kvalitně připravené jídlo a v kombinaci se skvělou atmosférou, je tu velmi příjemně. Dávám 4 hvězdičky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsem navštívila již několikrát a vždy jsem odcházela s dobrým pocitem, po jídle jsem byla spokojená. Vaří tu celkem dobře a jejich oblsuha je velmi milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pres obedy maji v teto restauraci vzdy vybrane pokrmy, ze kterych je mozne vybirat. Co se tyce rychlosti obsluhy, neni zde nic na co bych si mohla stezovat. Takze doporucuju.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jsem zde poměrně často, převážně se jedná o pracovní schůzky, líbí se mi jak prostředí, tak i skvělá nabídka jídel a nápojů. Obsluha je zde velice milá. Doporučuji k návštěvě a pracovním schůzkám a myslím, že i rande si zde užijete :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Restaurace Mobydick se nachází v areálu stanice metra C Střížkov. Je situovaná tak, že je díky prosklené stěně vidět přímo na nástupiště stanice. Interiér je velmi něšťastně řešen. Je velmi urbanistický (celá místnost vykachlíkovaná, minimalistické stoly, židle a toto vše osvětlují bílé a zelené zářivky) Osvětlení je tedy velmi nepříjemné a vše dohromady navozuje atmosféru skoro jako na pitevně. Jíldlo bylo výborné, porce velice slušné, servírka se opravdu snažila-pozorná milá. Bohužel však pivo, které bylo opravdu dobré (točené z tanků) mělo vždy cca 1cm pod míru. Celkově bych ale tuto restauraci doporučil.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tomuto podniku opravdu nemám co vyčíst. Jídlo bylo dobře uvařené, co se týče obsluhy, ta byla naprosto profesionální a přátelská. Prostory podniku jsou pohodlné.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zašli jsme sem na pivko, především kvůli lokalitě (hned u metra Střížkov). Pivko fajn, jídlo také v pohodě, jen obsluha byla nepříjemná, ačkoliv z recenzí čtu jiný názor...Možná jen neměli den
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna restaurace na metru, tankove pivo a chutna kuchyne.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO