Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mobydick

Přehled hodnocení
71% celkově
77% personál
68% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 5x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Restaurace Mobydick se nachází v areálu stanice metra C Střížkov. Je situovaná tak, že je díky prosklené stěně vidět přímo na nástupiště stanice. Interiér je velmi něšťastně řešen. Je velmi urbanistický (celá místnost vykachlíkovaná, minimalistické stoly, židle a toto vše osvětlují bílé a zelené zářivky) Osvětlení je tedy velmi nepříjemné a vše dohromady navozuje atmosféru skoro jako na pitevně. Jíldlo bylo výborné, porce velice slušné, servírka se opravdu snažila-pozorná milá. Bohužel však pivo, které bylo opravdu dobré (točené z tanků) mělo vždy cca 1cm pod míru. Celkově bych ale tuto restauraci doporučil.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tomuto podniku opravdu nemám co vyčíst. Jídlo bylo dobře uvařené, co se týče obsluhy, ta byla naprosto profesionální a přátelská. Prostory podniku jsou pohodlné.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zašli jsme sem na pivko, především kvůli lokalitě (hned u metra Střížkov). Pivko fajn, jídlo také v pohodě, jen obsluha byla nepříjemná, ačkoliv z recenzí čtu jiný názor...Možná jen neměli den
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna restaurace na metru, tankove pivo a chutna kuchyne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Mobydick je velmi příjemné místo, kde posedět s přáteli. Dnes jsme tento podnik navštívili a spokojenost mluví za vše. I co se týče jídla a personálu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace Mobydick je moc hezká restaurace s velmi příjemným a upraveným personálem. Celou dobu se usmívali a zpříjemnili mi den. Jídlo bylo chutné. . Příjemná návštěva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na jídle jsem tu zatím nebyl, ale na pivo je to rozhodně skvělá volba, Plzeň skvěle ošetřená i načepovaná, jak šnyt, tak hladinka naprosto bez chybičky..! ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Polední menu skvělé - silný hovězí vývar a vepřo, zelo (knedlíky nejím) s bramborami luxusní záležitost. Dnes řidičem, příště zkusím tankovou plzničku...
Restaurace Mobydick
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tuto restauraci jsem navštívila náhodně, protože jsem zrovna poblíž měla schůzku. Nikdy předtím jsem zde nebyla. Bohužel jídlo soudit nemohu, protože jsem objednala pouze pivo. Ale obsluha byla milá.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO