Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Plzeňská Formanka

Přehled hodnocení
69% celkově
78% personál
69% prostředí
69% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme měli třídní sraz. Proto jsme ocenili salonek o kapacitě cca 20 míst. Personal byl velmi rychlí a pozorný. Jídlo bylo servírované o velkých porcích.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
pokud chcete k obědu něco typicky českého, zde si určitě vyberete. výhodou je, že se tu zpravidla jedná o jídla, do jejichž přípravy se doma raději nepouštíme:)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Interiér ani obsluha ničím neoslní, ale ani nezklame. Dalo by se říct, že se jedná o takový zlatý střed. Plusem je větší výběr piv a slušná jídla za solidní ceny.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace nabízí především českou klasiku, což může být v dnešní době popularity mezinárodní kuchyně příjemná změna. V denní nabídce jídla typu domácí kuchyně za dobré ceny
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Místní černé pivo (Good Bulldog) jako vždy výborné, obsluha možná až moc ukecaná, ale vcelku rychlá. Pouze kamarád měl nechtěný bonus - v půllitru našel docela velký střep.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí průměrné, v "nekuřáckém salónku" byl cítit kouř, protože není moc oddělen od zbytku hospody. Vynikající tmavé pivo (Good Bulldog), obsluha poměrně svižná.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO