Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Plzeňská Formanka

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme měli třídní sraz. Proto jsme ocenili salonek o kapacitě cca 20 míst. Personal byl velmi rychlí a pozorný. Jídlo bylo servírované o velkých porcích.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
pokud chcete k obědu něco typicky českého, zde si určitě vyberete. výhodou je, že se tu zpravidla jedná o jídla, do jejichž přípravy se doma raději nepouštíme:)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Interiér ani obsluha ničím neoslní, ale ani nezklame. Dalo by se říct, že se jedná o takový zlatý střed. Plusem je větší výběr piv a slušná jídla za solidní ceny.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace nabízí především českou klasiku, což může být v dnešní době popularity mezinárodní kuchyně příjemná změna. V denní nabídce jídla typu domácí kuchyně za dobré ceny
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Místní černé pivo (Good Bulldog) jako vždy výborné, obsluha možná až moc ukecaná, ale vcelku rychlá. Pouze kamarád měl nechtěný bonus - v půllitru našel docela velký střep.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí průměrné, v "nekuřáckém salónku" byl cítit kouř, protože není moc oddělen od zbytku hospody. Vynikající tmavé pivo (Good Bulldog), obsluha poměrně svižná.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO