Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Plzeňská Formanka

Plzeňská formanka je útulná restaurace v samém centru Plzně - na náměstí Republiky. v nabídce jsou piva z plzeňského pivovaru - Gambrinus 10°, Gambrinus 11° Excelent, Prazdroj 12° a polotmavý 13° speciál Master. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu minutkových i hotových jídel, včetně cenově výhodného denního menu. K dispozici je 60 míst a salonek s 20 místy - ideální pro Vaše soukromé i firemní oslavy. Rádi Vám připraví svatební hostinu, oslavu narozenin. Zamluvit si můžete i celou restauraci a uspořádat zábavu se svými přáteli.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme měli třídní sraz. Proto jsme ocenili salonek o kapacitě cca 20 míst. Personal byl velmi rychlí a pozorný. Jídlo bylo servírované o velkých porcích.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
pokud chcete k obědu něco typicky českého, zde si určitě vyberete. výhodou je, že se tu zpravidla jedná o jídla, do jejichž přípravy se doma raději nepouštíme:)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Interiér ani obsluha ničím neoslní, ale ani nezklame. Dalo by se říct, že se jedná o takový zlatý střed. Plusem je větší výběr piv a slušná jídla za solidní ceny.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO