Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Plzeňská Formanka

Plzeňská formanka je útulná restaurace v samém centru Plzně - na náměstí Republiky. v nabídce jsou piva z plzeňského pivovaru - Gambrinus 10°, Gambrinus 11° Excelent, Prazdroj 12° a polotmavý 13° speciál Master. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu minutkových i hotových jídel, včetně cenově výhodného denního menu. K dispozici je 60 míst a salonek s 20 místy - ideální pro Vaše soukromé i firemní oslavy. Rádi Vám připraví svatební hostinu, oslavu narozenin. Zamluvit si můžete i celou restauraci a uspořádat zábavu se svými přáteli.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace nabízí především českou klasiku, což může být v dnešní době popularity mezinárodní kuchyně příjemná změna. V denní nabídce jídla typu domácí kuchyně za dobré ceny
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Místní černé pivo (Good Bulldog) jako vždy výborné, obsluha možná až moc ukecaná, ale vcelku rychlá. Pouze kamarád měl nechtěný bonus - v půllitru našel docela velký střep.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí průměrné, v "nekuřáckém salónku" byl cítit kouř, protože není moc oddělen od zbytku hospody. Vynikající tmavé pivo (Good Bulldog), obsluha poměrně svižná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO