Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 100x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Plovárna Restaurace Jureček

Restaurace Jureček nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Denně je pro Vás navíc připravena aktuální nabídka jídel zohledňující především sezónní čerstvé suroviny včetně ryb a zvěřiny. Váš kulinářský zážitek ještě podtrhne atmosféra plovárny a pohled na rybník a les připomene Rozmarné léto. Stálým hostem zdejší restaurace a plovárny byl i herec Oldřich Nový. V zimě se posaďte k praskajícímu krbu s velkým ohništěm, zaposlouchejte se do tónů pianina od Ondřeje Havelky a prohlédněte si dobové fotografie na stěnách. V létě Vás čeká velká letní terasa s úžasným výhledem. Vaše děti si pohrají na hřišti či se svezou na lanovce Poletucha na dohled od Vás.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí, milý personál, ideální pro schůzky s rodinou nebo přáteli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jureček je jistota. Radi sem zveme rodinu a přátele, když chceme mít jistotu, že se dobře najíme v krásném a milém prostředí. Dnes úplně excelentní vepřové koleno, na srnčí ragů a špecle jsme se těšili už od minule, bramborové taštičky s křenovou omáčkou se jen rozplývaly a tak dobrou panna cottu jako tady jsem asi ještě neměla. Velice ochotný personál je tu samozřejmostí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva po delší době v rámci Beaujolais nouveau a popravdě řečeno mírné zklamání. Na stránkách inzerován kohout na víně a mušle a ani jedno z jídel v nabídce nebylo. Jinak výborné Beaujolais, pozorná a milá obsluha a příjemná atmosféra podzimního Jurečku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO